[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

تـبـلـیـغـات در پایگاه خبری هودر

ads

در مورد فعالیت پایگاه خبری شهرستان طبس – هودر:

همانطور که از نام سایت مشخص است، زمینه فعالیت آن خبری و تحلیلی می باشد که بیشتر فعالیت این پایگاه در زمینه خبرهای مرتبط با شهرستان طبس، شهر عشق آباد و دیهوک می باشد که در این زمینه سعی دارد اخبار مهم ایران و جهان را نیز پوشش دهد. در واقع پایگاه خبری هودر محیطی کاملاً آزاد و مردمی است که هدف اصلی آن بیان دیدگاه های، انتقادات و درد دل های مردم عزیز به مسئولین می باشد.

 

پایگاه خبری هودر با توجه به پشتکار و توانایی بالا در درج خبرهای مفید و جدید در همان ماه های ابتدایی شروع فعالیت خود روند رو به رشد خود را آغاز کرد، و هم اکنون جزو برترین سایت های استان خراسان جنوبی و شهرستان طبس به حساب می رود.

 

با در نظر گرفتن آمار بازید پایگاه خبری هودر این سایت محیطی مناسب برای ارائه تبلیغات برای تمامی مشاغل و سایت های فعال در اینترنت به ویژه مشاغل و سایت های فعال شهرستان طبس می باشد.

[/vc_column_text][vc_message style=”square” message_box_style=”3d” message_box_color=”blue” icon_type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fa fa-check” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-dial” icon_typicons=”typcn typcn-adjust-brightness” icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-note” icon_linecons=”vc_li vc_li-heart” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-tick” css_animation=”top-to-bottom”]

آمار و ارقام سایت:

برای مشاهده رتبه پایگاه خبری هودر در الکسا اینجا کلیک کنید

[/vc_message][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image border_color=”grey” img_link_target=”_self” image=”2594″ img_link_large=”” css_animation=”top-to-bottom” img_size=”600×600″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم:

  • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

  • تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک (Pay Per Click) یا همکاری اشتراکی

  • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل ها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

  • سایت هایی که در زمینه انتشار موزیک های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.

  • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

  • سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ می کنند.

  • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

  • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیماً به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

بسته های تبلیغاتی در پایگاه خبری هودر:

 

999

توضیح ۱: مبالغ درج شده در جدول فوق به تومان می باشند.

توضیح ۲: قیمت­های فوق بدون در نظر گرفتن هزینه طراحی بنر می­باشد (هزینه طراحی بنر بسته به نوع بنر تعیین می­شود).

توضیح ۳: تمامی تبلیغات به سایت و آدرس مربوط به تبلیغ لینک خواهند شد و در صورتی که محصول و خدمات تبلیغ شده در سایت دارای لینک مستقل نباشد بنر مورد نظر به صفحه اصلی سایت پیوند خواهد شد.

توضیح ۴: اگر تبلیغات ارائه شده در سایت نیاز به صفحه توضیحات داشته باشد می­توان صفحه­ ای مجزاء درون سایت به آن اختصاص داده شود که هزینه آن جداگانه و براساس جدول زیر تعیین می ­شود.

محل قرار گیری تبلیغات

Firefox_Screenshot_2016-02-10T12-09-31

Firefox_Screenshot_2016-02-10T12-19-20[/vc_column_text][vc_message style=”rounded” message_box_style=”solid-icon” message_box_color=”turquoise” icon_type=”typicons” icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-dial” icon_typicons=”typcn typcn-arrow-right-thick” icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-note” icon_linecons=”vc_li vc_li-heart” icon_pixelicons=”vc_pixel_icon vc_pixel_icon-info”]برای ارائه تبلیغات در سایت می توانید از بخش صفحه تماس با ما درخواست خود را برای ما ارسال نمایید یا همچنین می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط برقرار کنید.

***********************

ایمیل: hoodar.ir@gmail.com

تلفن مدیر: ۰۱۱۲ ۳۵۶ ۰۹۱۳

تلفن سردبیر: ۶۲۰۳ ۳۵۹ ۰۹۱۳

کانال تلگرام:

www.telegram.me/hoodart

کانال اینستاگرام:

www.instagram.com/hoodar.ir[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

 

[bestwebsoft_contact_form]


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی