عبداله زاده

به گزارش خبر هودر به نقل از خبرگزاری خانه ملت:نماینده مردم فردوس و طبس درمجلس،افزود:اقتصاد نفت اگر درست اعمال شود در ۲۰ سال آینده پول نفت باید در صندوق توسعه ملی ذخیره شود و به بهره وری بیشتر داخلی و خارجی تبدیل گردد.

عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس،افزود:هرچند به دلیل تحریم ها شاهد کم رنگ شدن سهم نفت در بودجه بودیم،ولی باید این وابستگی ها را در بودجه سال های آتی به حداقل برسانیم و سهم نفت در اداره کشور کاهش یابد.

عبدالله زاده با اشاره به اینکه دولت منابع جدید را در طرح های توسعه ای هزینه کند،اظهارداشت:دولت اگر از منابع بلوکه شده و جدید چیزی عایدش شد ،باید در بخش های عمرانی و زیربنایی هزینه کند تا کشوراز رکود خارج شود.


به گزارش خانه ملت؛هرچند اقتصاد ایران وابستگی به درآمد نفت داشته و دربرخی از سال ها با روند کاهش بهای نفت،شاهد مواجه شدن دولت با کسری بودجه بوده ایم،اما با اجرای تحریم‌های ظالمانه غرب وابستگی بودجه ما به نفت کم رنگ شد.با داشتن مدیریت منسجم و راهبردی است که می توان این تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد و جلوی تاثیرمنفی آن براقتصاد کلان را گرفت.

حال که توسعه کشور با اقتصاد مقاومتی گره خورده است با اجرایی کردن این الگوی جهادی در بودجه سال ۹۵ و برنامه ششم توسعه،چشم انداز روشنی را برای اقتصاد کشور ترسیم کنیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی