13961227000592_Test_PhotoH

به گزارش هودر سیدمحمد حسینی صبح امروز در دهمین کمیسیون تنظیم بازار خراسان‌‎جنوبی، اظهار داشت: تنظیم بازار یک مقوله چندوجهی است که دارای اجرا و بخش‎های تأثیرگذار است که اگر این بخش‏‌ها با یکدیگر هماهنگ نباشند و با یک نگاه واحد مسائل را دنبال نکنند تأثیرگذاری آن کم خواهد بود.

وی با اعلام این مطلب که متأسفانه مردم چوب نگاه‌‏های چندگانه، اختلافات و سلیقه‏‌ای برخوردکردن را می‏‌خورند، تصریح کرد: باید سلایق شخصی و سازمانی را کنار گذاشته و تصمیمات را عام‏‌تر اتخاذ کنیم و محقق کردن این امر اثرات بیشتری در پی خواهد داشت.

سرپرست هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه اگر هماهنگی بین بخشی در دستگاه‌‏های خدمات‏‌رسان وجود داشته باشد کارایی بیشتری خواهد داشت، مطرح کرد: همه ما مسؤول هستیم و تمام این سازمان و تشکیلات برای کمک کردن به مردم ایجاد شده است.

حسینی با اشاره به اینکه خدمت کردن به مردم در کنار سلایق شخصی محقق نمی‎شود، اعلام کرد: در کمیسیون تنظیم بازار می‏‌توان به بسیاری از اقدامات که در پهنه خدمات‌دهی به جامعه وجود دارد، پرداخت.

وی خواستار جامعیت بخش‎ها در تنظیم بازار شد و ادامه داد: تمام رفتارها بر مباحث مربوط به تنظیم بازار مؤثر است لذا باید هماهنگی بین تمام بخش‌‏ها صورت پذیرد تا اثرات ملموس‌‏تر باشد.

سرپرست هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی وانت‏‌های دوره‌‏گرد را زیبنده شهر ندانست و تبیین کرد: باید در این راستا تدابیری اندیشیده شود.

حسینی مطرح کرد: در بسیاری از بخش‏‌ها نیاز به سرمایه به معنای هزینه کردن پول نیست و می‎توان بخش‎های مدیریتی را به نفع جامعه سوق داد و مدیریت کرد.

وی بر لزوم همفکری، هم‎افزایی و خلاقیت بین دستگاه‏‌ها تأکید و خطاب به مسؤولان، متذکر شد: در ایام نوروز که سرگرم مسافرت و دیدو بازدیدها هستید، حضور مستقیم و غیرمستقیم خود را در بازار افزایش داده و در جریان مسائل قرار گیرید.

سرپرست هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی با یادآوری این مطلب که باید بخش‎های مختلف بر بخش‏‌های خدمات‌رسان نظارت داشته باشند، خاطرنشان کرد: در شهرستان‏‌های طبس، بشرویه و فردوس که تردد بیشتری صورت می‌گیرد باید نظارت بیشتری انجام شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی