82746786-72023887

به گزارش هودراحمد محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در جلسه دیدار مدیران رسانه ها، مطبوعات و فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: در خراسان جنوبی ۱۰۶ رسانه فعال داریم.

وی افزود: از بین این تعداد رسانه ۶ روزنامه رسمی، ۱۲ هفته نامه، ۱۰ دو هفته نامه، ۲۴ ماهنامه، ۸ فصلنامه، ۲۲ دو فصلنامه، ۴هفته نامه و ۲۲ پایگاه خبری تحلیلی است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: ۱۱۲ نفر از اعضای خانه مطبوعات خراسان جنوبی را خواهران تشکیل می‌دهند.

محبی عنوان کرد: ۱۲ نفر از مدیر مسئولان رسانه های استان از بین خواهران هستند و همچنین سرپرستی ۳ نشریه و ۲ خبرگزاری استان را خواهران بر عهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: از بین ۱۰۶ رسانه فعال در خراسان جنوبی ۶۹ رسانه در بیرجند، ۱۳ رسانه در قاین، ۵ رسانه در طبس، ۳ رسانه در فردوس، ۲ رسانه در سربیشه، ۲ رسانه در نهبندان، ۳ رسانه در سرایان، یک رسانه در درمیان و خضری فعالیت دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: تعداد مجوزهای صادر شده برای رسانه های خراسان جنوبی از سال ۱۳۹۲ که ۵۸ رسانه بوده است طی این چهار سال به ۱۰۶ رسانه مجوز دار رسیده ایم.

محبی عنوان کرد: مدیران و مسئولان رسانه های خراسان جنوبی همه افرادی تحصیل کرده و با اطلاعات و آگاه هستند و رتبه های رسانه های خراسان جنوبی با توجه به جمعیت و مدت زمانی که از استان شدن آن می‌گذرد در جایگاه بسیار خوبی است.

سمانه سالاری مدیر عامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار کرد: خانه مطبوعات خراسان جنوبی بیش از ۲۰۰ عضو رسمی و افتخاری دارد.

وی افزود: ۱۱۲ نفر از اعضای خانه مطبوعات خراسان جنوبی خواهران هستند و در عرصه های مختلف خواهران حضور خوبی در جشنواره ها داشته و بیش از۹۰ درصد برگزیدگان جشنواره ها نیز از بین خواهران هستند.

مدیر عامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی گفت: خبرنگاران مشکلات مردم را به مسئولان رسانده و پیگیری می کنند در حالی که تاکنون مشکلات خود را بازگو نکرده اند.

سالاری عنوان کرد: انشاءالله با همکاری مدیران استانی شاهد پیشرفت خراسان جنوبی باشیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی