امام جمعه طبس  2

امام جمعه طبس با تأکید بر اینکه مردم اگر مطالباتی دارند در کف خیابان نباید مطرح کنند، گفت: خواسته های به حق از مجاری قانونی پیگیری شود تا دشمن از آن بر علیه نظام سوء استفاده نکند.

حجت الاسلام  سید ابراهیم مهاجریان مقدم اظهار داشت: در حماسه نهم دی ماه  سال ۸۸ مردم با بصیرت و آگاهی خود فتنه گرانی که قصد آشوب را  داشتند بساط شان را جمع کردند.

وی با بیان اینکه بحث فتنه، فتنه گری و توطئه های دشمن تمام شدنی نیست، بیان کرد: دشمن هر روز با یک شیوه خاص زمینه فتنه دیگر را می خواهد به وجود آورد ولی مردم باید هوشیار  و بیدار باشند که در دام دشمن نیفتند.

امام جمعه طبس ادامه داد: تحرکاتی که در چند روز گذشته در برخی از شهرستان ها انجام شد در اعتراض به تورم، گرانی و بیکاری بوده است.

مهاجریان مقدم بیان داشت: هرچند این خواسته ها به حق است اما این نوع تحرکات سبب سوء استفاده دشمن می شود.

وی با اشاره به اینکه در چندروز گذشته دیدیم دشمنان روی این قضیه مانور دادند و وانمود کردند که مردم در مقابل نظام ایستاده اند، عنوان داشت: این در حالی است که هدف این اعتراضات به گرانی، تورم و بیکاری بوده نه اینکه به اصل نظام معترض باشند.

امام جمعه طبس اضافه کرد: بنابراین همه باید مواظب باشند اگر مطالباتی دارند در کف خیابان نباید مطرح کنند بلکه خواسته های خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند تا دشمنان در  بوق های تبلیغاتی بر علیه نظام و ولایت و رهبری سوء استفاده نکنند.

مهاجریان مقدم بیان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری تأکید کردند دولتمردان باید به فکر مشکلات معیشتی مردم باشند و از طرفی مردم هم به گونه ای حرکت نکنند که دشمن سوءاستفاده کند.

وی تأکید کرد: مردم باید بصیرت و آگاهی که در ۹ دی سال ۸۸ داشتند آن بصیرت را داشته باشند تا به دام توطئه های دشمن نیفتند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی