photo_2017-12-18_23-42-44

هودر:طلایی فرماندار ویژه پیرو درخواست برخی ازشهروندان برای توضیح مسئله وخبر منتشر شده درخصوص رفتن از طبس به یزد درفضای مجازی به شورای شهر امد

به گزارش هودر امینی رییس شورای اسلامی شهر با تایید ضمنی خبرمنتشر شده گفت افرادی که به این مکان امده اندخواهان ماندن شما(اقای طلایی) درطبس هستند تا بگویند قدردان خدمات هستند و خواهان تداوم این خدماتند.
وی افزود :امروز تماسهای زیادی از بخشهای مختلف به ما گرفته شده و نخبگان وفرهیختگان حاضرند تا برای تداوم ماموریت اقای طلایی به هرجایی لازم است بروند.

طلایی مقدم معاون استاندار وفرماندار ویژه دربدو سخنان خود توضیحی در خصوص مسیولیتهای گذشته از اغاز تاکنون گفت : من در شروع خدمتم فهمیده ام که کار احساسی نکنم و عهد کرده ام دنبال کار منطقی و مطالبه ی معقول باشم.
وی خاطرنشان کرد:خدمت به مردم طبس افتخاراست اما درخصوص مسئله مطرح شده باید بگویم اواخر سال ۹۵ که موضوع طبس مطرح شد خودم را به قسمت سپردم و خدمت درشهر و زادگاهم طبس بالطف مردم مطرح گردید و من مامور و کارمند دولت هستم .

طلایی مقدم افزود :تاکنون از خراسان جنوبی تاکنون با اینجانب صحبتی نشده است و اگرچه ازطرف استانداری یزد بنده را خواسته اند و رزومه ام را دریافت کرده اند وهرجایی که نطام بخواهد باید خدمت کرد.
وی تاکید کرد موضوع مهم انست که درطبس نباید بگونه ای عمل کرد که با رفتن وامدن کسی چیزی به هم بریزد ونباید قهرمان پروری کرد وانچه انجام شده است کمک همگانی بوده است ,مردم و مسیولین همه با هم.
فرماندار ویژه گفت: من بارها گفته ام در بحث توسعه منابع انسانی مهم هستند ,طبس ظرفیت بالایی دارد و باید روی توانایی های مردم کارشود.

طلایی مقدم ضمن اشاره به ظرفیتهای طبس گفت :طبس را نباید دست کم گرفت و این حرف همه ی ماست ,مطالباتی ازاستان داریم که انتظار داریم مطالبات طبس مورد توجه قرارگیرد”زیرا ما میتوانیم به اقتصاد استان کمک کنیم.

سید مهدی طلایی مقدم درادامه گفت:مادرطبس با هدف پیشرفت شهر حرکت کردیم و میکنیم وتا اخرین دقیقه کارم را انجام میدهم وهمراهان خوبی نیز دارم.

وی گفت: من برای ماندن درطبس خواسته ها ومطالباتی از استان دارم که باید به ان توجه شود.

معاون استاندار در پایان صحبتهای خوددرخصوص مطالبات مطرح شده گفت : استان “دربحث ارزش افزوده به طبس میتوانند کمک کنند واین یک مطالبه است,بحث دوم دربحث بهداشت ودرمان است که می گوییم بیمارستان قدیم احیا شود کلینیک بیمارستان اعتبارداشته است کجارفته است؟دربحث پست چهارصد نیز مطالبه ای بود که همگان اگاهند,دربحث صنعتی کارخانه ی کک سه مرتبه به مرحله ی افتتاح رسید و نشد ,کانسرام و سیمان داستانی مشابه دارد که مشکل مدیریت داخل دارد”دربحث گردشگری نیز حساسیتهایی مختلف بعناوین مختلف ایجاد میشود,انتظار داریم استان حمایت کند.
وی گفت :بیشترین فشار مالیاتی را وارد میکنیم اما نباید به قیمت تعطیلی واحدی باشد و ما مطالباتمان همه مطالب شهرستان است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی