مهاجریان

خطیب جمعه طبس با بیان اینکه داعش نفس‌های آخرش را می‌کشد، گفت: دشمن از ایران می‌ترسد زیرا توانسته همه نقشه‌های شوم آن‌ها را بر هم بزند.

به گزارش خبرنگار هودرحجت الاسلام سید ابراهیم مهاجریان مقدم در جمع نمازگزاران درخصوص سفر به مشهد و دیدار با تولیت آستان قدس رضوی اظهارکرد: در این دیدار درخواست های مردم شهرستان و نیازها به حضور تولیت آستان قدس رضوی اعلام شد.

وی خواستار سرمایه گذاری آستان قدس با توجه به قدرت اقتصادی که دارد در شهرستان طبس شد و بیان داشت: احداث کارخانه فراورده های لبنی از جمله این درخواست‌ها بود که نظر تولیت آستان قدس مثبت بود.

مهاجریان مقدم به سفر استاندار جدید خراسان جنوبی به این شهرستان اشاره کرد و افزود: ایشان از نیروهای ارزشی و ولائی هستند و استقبال خوبی از حضور ایشان شد.

 وی با اشاره به آغاز پروژه باند دوم طبس- اصفهان با حضور استاندار گفت: شورای اداری شهرستان نیز با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

وی افزود: بحث توسعه معادن و امکانات فرآوری درکنار معادن از مسایل مهم مطرح شده دراین سفر بود که با نظر مثبت پیگیر هستند که تاثیر خوبی روی اشتغال خواهد داشت.

امام جمعه طبس با اشاره به سخنان رهبری درخصوص یاوه گویی های ترامپ گفت: امریکا بوجود آورنده‌ی داعش و جریان تکفیری است.

 وی با بیان اینکه دنیا قدرت و عظمت سپاه را دیده است، بیان کرد: دشمن هرنقشه ای در این منطقه  خواسته پیاده کند با هوشیاری جمهوری اسلامی ایران نقش برآب شده است.

امام جمعه طبس با بیان اینکه داعش نفس های آخرش را می‌کشد، گفت: دشمن از ایران می‌ترسد زیرا توانسته همه نقشه های شوم آنها را بر هم بزند و باید یقین داشته باشیم این بار هم آمریکا تو دهنی محکمی خواهد خورد.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم با تاکید بر اینکه نباید هیچ گاه از مکر و حیله آمریکا غافل شویم، ادامه داد: ما توانستیم سلطه‌ آمریکا را قطع کنیم و قدرتمند شدیم که همه‌ این پیشرفت‌ها دردوران تحریم بوده است.

ورود کاروان امام حسین ع به شام، سالروز وفات ایت الله مهدوی کنی، روزصادرات، شهادت زیدبن علی، سالروز شهادت ایت الله سیدمصطفی خمینی درنجف و روز امار و برنامه ریزی از دیگرمحورهای سخنان خطیب جمعه طبس بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی