طلایی 3

هودر:فرماندار ویژه طبس گفت: یکی از محورهای بسیار اصلی سند توسعه شهرستان طبس رسیدگی و پرداختن به صنعت گردشگری است.

سید مهدی طلایی در حاشیه بازدید از بافت تاریخی اصفهک با اشاره به اینکه در سنوات گذشته به گردشگری صرفا بعنوان یک شغل و رسته دیده می شد گفت: امروز پرداختن به موضوع گردشگری بعنوان یک صنعت درآمدزا است و در موضوعات اقتصاد مقاومتی و اشتغال ظرفیت های بسیار خوبی دارد.

وی افزود: در شهرستان طبس بخش خصوصی بسیار توانمندی در مباحث مختلف گردشگری بویژه طی یک سال گذشته ورود کرده و توانسته ظرفیت های بسیار خوبی ایجاد نماید.

طلایی بیان داشت: امروزه شاهد آن هستیم که پس از سال ها در روستایی مانند اصفهک که یادگاری است از بافت قدیم زلزله سال ۵۷، با همت مردم، جوانان روستا و با حضور پررنگ بانوان در عرصه اقتصادی بویژه در بحث گردشگری این روستا عملا به روستایی با هدف گردشگری تبدیل شده است.

معاون استاندار با اشاره به اینکه گردشگران، توریست ها و دانش آموزان زیادی به این روستا سفر می کنند گفت: این گردشگران در این منطقه می آموزند و می بینند و به مردم اصفهک در بحث گردشگری کمک می کنند.

فرماندار ویژه طبس در ادامه تشریح کرد: بیابان های زیبای طبس، بافت های قدیمی و تاریخی و جاذبه های متعدد ظرفیت های بسیار خوبی در گردشگری ایجاد نموده است که باعث تبدیل شدن شهرستان به قطب گردشگری نه تنها در استان خراسان جنوبی، بلکه در کل کشور شده است.

وی افزود: سال گذشته پس از سال ها استان خراسان جنوبی رتبه دوم را در نوروز سال ۹۶ داشت که شهرستان طبس رتبه اول در این استان را بدست آورد و این نویدبخش یک آینده خوب و روشن در صنعت گردشگری است.

منبع:مهر

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی