تقدیر و تشکر

✍️جمعی از خانواده های جانباختگان سانحه هوایی تهران_طبس طی پیامی از پیگیری های مجدانه دکترامیرحسنخانی تقدیر و تشکر نمودند:

به نام خدا
🔹حادثه تلخ سقوط هواپیمای تهران_طبس در نوزدهم مردادماه ۱۳۹۳ که موجب از دست دادن عزیزان و جمعی از همشهریانمان گردید، تا ابد فراموش ناشدنی و رنج آن سالهای سال خاطرمان را آشفته و غمگین خواهد داشت.

🔹تشییع جنازه باشکوه جانباختگان سانحه هوایی توسط مردم عزیز و مسئولان محترم، حماسه‌ای بزرگ و به یادماندنی بود که بار دیگر اثبات کننده همدلی و همدردی این ملت بزرگ بود.

🔹اندکی پس از وقوع حادثه، کمیته بررسی علل وقوع آن تشکیل و صحبت‌هایی در مورد پیگیری سانحه توسط نماینده سابق مردم مطرح شد اما آنچه که با پیگیری خانواده های جانباختگان از طریق مجلس شورای اسلامی روشن شد، متاسفانه حاکی از عدم اطلاع نماینده سابق و عدم دنبال گیری ایشان در مورد این پرونده بود و درنهایت نیز، بدون هیچ توضیح خاصی دوره نمایندگی ایشان پایان یافت.

🔹حال جای دارد از نماینده فعلی مردم در مجلس؛ آقای دکترامیرحسنخانی، که مجدانه از طریق کمیسیون اصل۹۰ مجلس پیگیر این پرونده می‌باشند و طی تذکر اخیر به دو وزیر راه وشهرسازی و دادگستری خواستار ارائه توضیح شده اند، صمیمانه قدردانی نمائیم.

🔹اخیرا نیز نماینده محترم، در جریان جان باختن سرباز همشهری در حادثه پادگان کهریزک، به سرعت ضمن تذکربه وزیردفاع،پیگیرعلت حادثه وشهید نامیده شدن آن مرحوم شده و ای کاش بلافاصله پس از حادثه تلخ سقوط هواپیما،وجانباختن تعدادزیادی ازهمشهریان مسئولینی از این دست بر مسند امور می‌بودند‌.

والسلام
✍️”خانواده های،بیطرف،طالبی، یزدانی،شکیبی،وجمعی از خانواده های جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای تهران_طبس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. طبسی حلوان - اعراب شیبانی

    دورد خدا بر نماینده پرتلاش و سخت کوش شهرمان جناب دکتر امیر حسنخانی که واقعا پیگیر تمام کارهای شهرستان بوده و هستند حتی از بیکاری جوانان گرفته تا تبدیل وضعیت آنان در ادارات چه شرکتی و قراردادی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی