به گزارش پایگاه خبری هودر، سرهنگ فرحبخش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس در نشست خبری که در اردوی خبرنگاران در روستای خرو برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد شهیدان فرحبخش و شکاری. شهدای روستای خرو و تبریک روز خبرنگار و یاد شهید صارمی که به روز خبرنگار نام گرفت به تمام افرادی که قلم میزند و خبر ها را در تمام شرایط سخت به دست مردم میرسانند تبریک گفت.

وی گفت : بسیج در همه عرصه های قرانی اجتماعی سیاسی فرهنگی فعال بوده تا بتواند خدمت صادقانه به مردم داشته باشد

وی افزود : یکی از وظایف سپاه اینست که  باید بطور صادقانه همه کارها را انجام دهد ودراین راستا موفق بوده است.

سرهنگ فرحبخش درگزارشی گفت: اولین فعالیت بسیج سپاه. نایحه ی طبس اجرای طرح ستاد امر به معروف و نهی از منکر چه در خود شهرستان و چه در پایگاهای مقاومت ” باغ گلشن و  روستاهای گردشگری که با حضور روحانیت عزیز که مسایل عقیدتی و شرعی در این مکانها بیان میشد .

وی گفت :در ایام تعطیلات حضور ۲ تیم دندان پزشکی در دهستان منتظریه بوو که ۱۲ روستا پوشش داده شد و ۶۷۰ نفر بصورت رایگان ویزیت که ۲میلیارد ۲۴۰ میلیون ریال به مردم این منطقه خدمات انجام شده حدود ۳۵ نفر شامل پزشک و پرستار و دستیار در این طرح فعالیت داشتند.

 وی درادامه گفت : اردوهای جهادی که در تعطیلات تابستان انجام میشود ۵۵۰ نفر از بسیجیان در اردوهای جهادی در کاشت برداشت و … شرکت داشتند که ۱۰۰نفر دانشجو و دانش اموز و پایگاه های محلی هج اکنون درحال فعالیت هستند.431807054_290143 425609121_262805 434314475_4826

خبرنگار وعکاس:عطیه رسولی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی