گازرانی

سرپرست شبکه بهداشت و درمان طبس گفت: عملیات ساختمانی پایگاه اورژانس جاده ای آب انبار شماره ۸ در محور دیهوک_‌ راور با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال آغاز شد.

وحیدرضا گازرانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان این که شهرستان طبس دارای ۹ پایگاه امداد جاده‌ای، ۲ پایگاه شهری و یک پایگاه اورژانس هوایی است، اظهار داشت: پایگاه اورژانس جاده ای آب انبار شماره ۸ در کیلومتر ۸۵ محور دیهوک به سمت راور در مدت پنج ماه با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال احداث خواهد شد.

وی تصریح کرد: امیدواریم با بهره برداری از این پایگاه اورژانس جاده ای مدت زمان حضور بر بالین بیماران به کمترین زمان ممکن کاهش یابد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان طبس افزود: متاسفانه در مجموع ماموریت‌ها ۶۰ نفر فوتی داشته‌ایم و اورژانس هوایی شهرستان طبس نیز تاکنون ۲۹ مورد پرواز داشته است که در این ماموریت‌ها تعداد ۴۹ مصدوم را به مراکز درمانی منتقل کرده است.

گازرانی بیان داشت: هلی‌کوپتر اورژانس هوایی طبس از بهترین هلی‌کوپترهای موجود در کشور است که کادر خوبی داشته و از ایمنی بالایی نیز برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: برد پروازهای ماموریتی اورژانس‌ هوایی شهرستان طبس ۳۰۰ کیلومتر است و شهرستان‌های بشرویه و فردوس نیز در صورت نیاز سرویس‌دهی می‌شود که ساعت کاری آن نیم ساعت بعد از طلوع خورشید و نیم ساعت قبل از غروب خورشید بوده و این مسئله نیز به دلیل این است که هیچ هلی کوپتر امدادی در کشور قادر به پرواز در شب نمی‌باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی