430411805_157231

به گزارش پایگاه خبری هودر ،پروژه اکتشاف منابع آب ژرف با همت سازمان زمین شناسی کشور در منطقه طبس فردوس و بشرویه رسما” از امروز چهارشنبه ۲۸ تیرماه آغاز شد.

مهندس طلایی فرماندار ویژه شهرستان طبس و معاون استاندار خراسان جنوبی ضمن اعلام این موضوع عنوان کرد این طرح در اردیبهشت ماه سال جاری به عنوام یکی از ایده های نو و برتر  سازمان زمین شناسی کشور انتخاب شده بود که پس از طی تشریفات اداری امروز رسما از سوی معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین شناسی کشور برای آغاز بکار به دکتر محمد آریامنش به عنوان مجری طرح ابلاغ شد. معاون استاندار خراسان جنوبی افزود با توجه به ویژگی های مطلوب زمین شناسی و شواهد ساختاری، منطقه طبس به عنوان پایلوت طرح اکتشاف منابع آب ژرف در کشور انتخاب شده است.

فرماندار ویژه شهرستان طبس اعلام نمود که نتایج  این طرح به عنوان یک طرح ملی علاوه بر ارزش علمی در برنامه ریزی های اقتصادی،اجتماعی،کشاورزی،صنعتی و معدنی منطقه حائز اهمیت خواهدبود.

همچنین دکتر آریامنش طی تماس تلفنی این طرح را به عنوان اولین طرح اکتشاف منابع آب ژرف در کشور برشمرد که تاکنون بصورت اجرایی در آمده است. وی از تلاش های ارزنده رئیس محترم سازمان زمین شناسی و کارشناسان سازمان که  برای حل یکی از  مهمترین  معضلات کشور پیشگام شده اند تقدیر و تشکر نمود. دکتر آریامنش مجری طرح اکتشاف منایع آب ژرف طبس عنوان کرد این طرح از نظر جغرافیایی شهرهای طبس فردوس بشرویه اسلامیه و عشق آباد و دیهوک را پوشش خواهد داد. مهندس طلایی و دکتر آریامنش از پیگیری های استانداری محترم خراسان جنوبی و نماینده محترم فردوس طبس و بشرویه در راستای پیگیری اعتبارات تکمیلی به منظور  بهره برداری از نتایج طرح تقدیر و تشکر نمودند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی