13960409000277_Test_PhotoH

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، عملیات بررسی آب‌های ژرف با حفر چاه‌های متعدد که جزء پروژه های ملی و عظیم می باشد، به زودی در طبس اجرایی خواهد شد که قطعا این طرح نقش بسزایی در تامین آب منطقه خواهد داشت.

به گزارش هودر، محمدرضا امیرحسنخانی در جمع خبرنگاران در خصوص مشکلات کارخانه کانسرام طبس اظهار داشت: بعد از مصاحبه بنده و پیگیری موضوع کانسرام، مقرر شد جناب آقای اسماعیلی پیگیر موضوع باشند و بنده نیز با ایشان و مسئول بانک در استان رایزنی هایی داشتم که قرار بر این شد مدارک درخواستی به بانک ارائه شود.

وی تصریح کرد: بنده روز گذشته که در بیرجند بودم فرماندار شهرستان طبس ضمن تماس گلایه کردند که کار انجام نشده است و علاوه بر این ایشان با مسئول بانک نیز صحبت کرده و از عدم پیگیری این موضوع گله کردند و مدیران کانسرام نیز در این مورد به فرماندار توضیحاتی ارائه داده اند.

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی افزود: اجرائیه ای نیز توسط دادگاه صادر شده است، که قطعا روند پیشرفت کار را با مشکل بیشتری روبرو خواهد کرد.

امیرحسنخانی ادامه داد: به نظر می رسد اگر مدیران کانسرام به صورت ویژه و با انرژی بیشتری موضوع را پیگیری کنند، قطعا شاهد راه اندازی مجدد آن و پرداخت بدهی ها خواهیم بود.

وی عنوان داشت: متاسفانه اگر روند پیشرفت کاری مشکل پیدا کند،ممکن است با سپری شدن زمان هر روز مشکلش بیشتر شود و به همین دلیل همه باید تلاش کرده و به مدیران کانسرام کمک کنیم تا مشکل هرچه زودتر حل شود که البته با همت و اراده‌ی مدیران کانسرام این امر میسر خواهد شد.

نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی افزود: از آغاز فعالیت خود در مجلس شورای اسلامی پیگیر یکی از بزرگترین مشکلات شهرستان، یعنی مشکل تامین آب طبس و خشکسالی های منطقه بوده ام.

امیرحسنخانی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته، عملیات بررسی آب‌های ژرف با حفر چاه‌های متعدد که جزء پروژه های ملی و عظیم می باشد، به زودی در طبس اجرایی خواهد شد که قطعا این طرح نقش بسزایی در تامین آب منطقه خواهد داشت.

منبع:فارس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی