233کاور_1396-03-17

به گزارش پایگاه خبری هودر،مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی گفت: اجرای پروژه فیبر نوری فرودگاه طبس آغاز شده و بخش داخل فرودگاه این پروژه به پایان رسیده و بخش خارج از فرودگاه طبس هم در حال اجراست.

هادی سلامی  گفت: پروژه اجرای فیبر نوری فرودگاه طبس دارای سه فاز است. فاز نخست آن در داخل فرودگاه به طول ۲ کیلومتر بود که سال گذشته انجام شد. فاز دوم آن به طول ۲.۵ کیلومتر است که در خارج از فرودگاه در حال انجام است.

وی ادامه داد: فاز سوم این پروژه شامل حفر کانال و خواباندن فیبر نوری می‌شود. در این فاز تجهیزات مورد نیاز نظیر مودم، سرورها و سوئیچ‌ها نیز باید خریداری شود. اجرای این فاز به حدود ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی یادآور شد: اراضی مورد نیاز این پروژه بررسی شده و مشکلی ندارند. با اجرای این پروژه از این پس دیتاها و اطلاعات از طریق فیبر نوری به خلبان‌ها و متخصصان انتقال می‌یابد و قطعا افزایش ایمنی هم به همراه خواهد داشت.

 

وی افزود: اکنون اطلاعات از طریق مخابرات به خلبان‌ها و متخصصان مخابره می‌شود. در حالی که فرودگاه طبس به دلیل موقعیت خاص و سوق‌الجیشی از اهمیت بالایی برخوردار است و در آن دستگاه‌های کمک ناوبری و ناوبری به روزی قرار دارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی