photo_2017-05-20_23-50-50

شکست سنگین انحصار در برابر امید را گرامی میداریم.

🔹بار دیگر مردم شریف و آزاده ایران با حضور قاطع ،  برگ زرینی را در تاریخ کشور رقم زدند و با انتخاب استقلال محور خود، حماسه ای به یاد ماندنی آفریدند و یک بار دیگر غلبه بلوغ سیاسی را در برابر وعده های پوپولیستی به نمایش گذاشتند.

🔻بی گمان مدیریت ساماندهی سازمان های مردم نهاد توسط پیشکسوتان جنبش اصلاحات، در هدایت  مطالبه حقوق شهروندی آنان برای اجرای کامل قانون اساسی نتایج تاریخی را خلق نمود و اندیشه گفتگو در برابر وعده، تمدن در برابر ارتجاع، قانون در برابر خودکامگی و اخلاق در برابر بی اخلاقی را به پیروزی رساند.  ملت شریف و با شعور ایران نشان دادند که به حدی از بلوغ سیاسی رسیده اند که به جای قهر سیاسی و سکوت باید پویا و استوار خواسته های خود را در چارچوب قانون و در فرصت های قانونی دنبال نمایند. حضور پر رنگ، عاقلانه و صبورانه اقشار مختلف ملت شریف ایران در جای جای این سرزمین پهناور و همچنین هموطنان عزیزمان در خارج از کشور،  پایه های جریان ماندگاری را بنیاد  است که حذف شدنی نخواهد بود. بلوغ سیاسی ایرانیان نشان داد که قدرت خودکامکی در برابر قدرت اتحاد، انسجام، استقامت و عقلانیت شکننده است. ایرانیان در جای جای کره زمین نشان دادند که  ایران متعلق به همه ایرانیان است و پوپولیسم کارکرد سیاسی خود را از دست داده است. شنبه ی بنفش پایان انحصار طلبی، پایان خودکامکی، و آغاز امید، پویایی، و تثبیت عقلانیت در برابر تاریکی و بی اخلاقی است.  مظلومیت  و عدالت خواهی اصلاحات در رفراندم ۲۹ اردیبهشت  ۱۳۹۶ با الهام از اندیشه های دموکراسی خواهی و تاریخی مردم مظلوم ایران یک بار دیگر در چارچوب قانون توانست ، جنبش یارانه ای  را سر جای خود بنشاند.

🔹 بی گمان تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در صیانت از آرائ مردم شریف ایران در این مقطع حساس تاریخی ستودنی است و سیلی بزرگی بر کج اندیشان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.  این پیروزی بزرگ را به پیشگاه یکایک ایرانیان عزیز، رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور محترم، پیشکسوتان جنبش اصلاحات تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد یکتا ایرانی سرافراز، امن، پویا و پایدار را آرزو می نمایم. امید آنکه در ادامه راه با اتحاد، انسجام، یکدلی و همراهی با رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر حسن روحانی در اجرای قانون اساسی کشورمان همراه و همدل باشم.

✍️دکتر محمد آریامنش

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی