طلایی2

هودر:معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس گفت” باتوکل به خداوند بخشنده مهربان، به مردم عزیز، رهبرفرزانه انقلاب،رئیس جمهور واستاندار محترم قول می دهم تحت تاثیرفشارها وفضاسازی ها قرارنگرفته و بارعایت قوانین ومقررات امانت دار رأی مردم خواهیم بود./برای پیشبرد و تحقق کارخانه کک و نیروگاه حرارتی با تمام توان پیش خواهیم رفت.

♈️ سید مهدی طلائی مقدم همچنین با بیان این موضوع که نمی دانم کجای اخلاق ومرام، قانون مداری ،امانت داری وپاسداری ازرای ونظر مردم ،حفظ آبرو وحیثیت افراد شائبه دار ،یا تخلف است اظهار داشت: هیأت إجرائی انتخابات شوراها وریاست جمهوری باتایید هیات های نظارت شکل گرفته و هیات بازرسی انتخابات هم مربوط به وزارت کشور است و با نظر این  وزارتخانه می باشد.
وی افزود: دراستان هم درفرمانداری ها یکی ازمعاونان برای اینکار در نظر گرفته  شده و درطبس هم همین انتخاب وانتصاب انجام شده است.
طلائی با بیان اینکه ای کاش قبل ازهراظهارنظری کمی تامل وبررسی نماییم گفت:برخی اظهارنظرها آنهم درمورد انتخابات و شائبه ایجادکردن هزینه سنگینی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی که رهبری  آن را فردی فقیه،دانشمندوتوانا به عهده دارد ایجاد می کند.
وی تاکید کرد: باتوکل به خداوند بخشنده مهربان، به مردم عزیز، رهبرفرزانه انقلاب،رییس جمهور واستاندار محترم قول می دهم تحت تاثیرفشارها وفضاسازی ها قرارنگرفته و بارعایت قوانین ومقررات امانت دار رأی مردم بوده وهرآنچه مردم رأی دادند را اعلام کنیم و قطع به یقین این منش در هیات های محترم إجرائی، نظارت و بازرسی هم وجوددارد.
✅نماینده عالی دولت در شهرستان طبس خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان به هیچ فرد و گروهی اجازه نخواهیم داد تا بر هیئت های اجرایی و نظارت فشار وارد کرده و یا در کار آنان دخالت و اعمال نظر کنند.
❇️ طلایی مقدم طرح های مهمی همچون نیروگاه حرارتی و کارخانه کک سازی را یادگار زنده یاد مهندس شکیبی و ناموس طبس دانست و تاکید کرد باتمام توان و ظرفیت درجهت تحقق واجرای کامل آنها پیش خواهیم رفت.
منبع:یزدفردا

♈️به گزارش پایگاه خبری هودر حجت الاسلام والمسلمین مهاجریان  درخطبه های نماز جمعه این هفته طبس در خصوص انتخابات گفته بود: درانتخاب اعضای شورای اجرایی وبازرسی انتخابات نباید باندبازی شود و اعضا نبایدازیک جناح خاص باشند که متاسفانه درشهرما اینگونه احساس شده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی