image_135455

هودر:نمایندگی اسلحه و مهمات در طبس راه اندازی می شود.

✍ معاون سیاسی، امنیتی معاونت استاندار و فرمانداری ویژه طبس از تاسیس نمایندگی اسلحه و مهمات در شهرستان خبر داد.

🔷 سعید برقی افزود: متعاقب پیگیریهای صورت گرفته و اخذ مجوزهای لازم؛ بزودی شاهد ایجاد نمایندگی اسلحه و مهمان در شهرستان طبس خواهیم بود.

💣  وی تصریح کرد: از آنجاکه شهرستان طبس؛ قطب معدنی کشور محسوب می شود و دهها شرکت پیرامونی معادن از مواد ناریه جهت انفجارهای اکتشافی و بازگشایی استفاده می کنند؛ تاکنون برای دریافت مجوز، هر ماه چندین سفر به مرکز استان داشتند که مشکلاتی برای همشهریان و کارآفرینان ایجاد می کرد.

💎  برقی افزود: با راه اندازی این نمایندگی و فراهم شدن تسهیلات اداری لازم جهت استفاده از مواد منفجره (ناریه) امور اداری و تشریفات قانونی برای صاحبان معادن در شهرستان طبس تسهیل شده و مسیر تردد طولانی تا مرکز استان نیز حذف می شود.

♻️  معاون فرمانداری ویژه طبس تاکید کرد: با وجود این نمایندگی، تمامی امور اداری مربوط به اسلحه و مهمات از جمله ارتقاء، تمدید، بنام کردن یا تغییر نام و…در طبس صورت خواهد گرفت.

✅ گفتنی است؛ نمایندگی اسلحه و مهمات با پیگیری مستمر مهندس برقی معاون سیاسی امنیتی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه طبس، برای اولین بار در این شهرستان وسیع و معدنی، ایجاد میشود که ضرورت راه اندازی آن جهت تسهیل در امور معادن گسترده منطقه و دوری از مرکز استان، اهمیت فراوانی برای صاحبان معادن و دارندگان تسلیحات داشته است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی