پرویزی

هودر:سید علی اکبر پرویزی شنبه شب در نخستین نشست شورای اداری خراسان جنوبی در بیرجند، افزود: سیستم انتخابات در کشور به شکلی است که فقط مردم تعیین کننده هستند ما به عنوان مجری و ناظر انتخابات باید تلاش کنیم مردم هرچه بیشتر در انتخابات حضور یابند.
وی اظهار کرد: هر رئیس جمهوری و عضو شورای شهری انتخاب شود باید از او حمایت کرد.
وی ادامه داد: خواسته مقام معظم رهبری، مشارکت حداکثری مردم و برگزاری قانونمند و سالم انتخابات است و همه باید برای تحقق منویات معظم له تلاش کنیم.
وی اضافه کرد: شرایط برای حضور حداکثری مردم در انتخابات و شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری فراهم شود.
وی با اظهار اینکه با رفتار درست و مناسب زمینه حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق های رای فراهم شود،یادآور شد: وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم و قانونمند با مشارکت حداکثری است،اینکه مردم چه چیزی تشخیص دهند و به چه کسی رای می دهند به ما ربطی ندارد.
وی تصریح کرد: هیچ مدیری حق ندارد با با ایما و اشاره و یا با صحبت در فضای اداری به بحث انتخابات بپردازد.
وی تاکید کرد: انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا و ریاست جمهوری و توجه به حوزه اقتصادی و عمرانی دو امر مهم در سال ۱۳۹۶ است.
استاندار خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: در حوزه عمرانی بخش عمده از بودجه ها به پروژه ها تخصیص یافته و هر اعتبار که مصوب شود به پروژه مربوط تعلق می گیرد.
پرویزی گفت: در بخش اقتصادی طرح های نیمه تمام در حوزه تولید در سال جاری باید تکمیل شود.
وی تصریح کرد: باید در حوزه طرح های جدید سرمایه گذاران جذب استان شوند،صدور مجوز توسط دستگاه های مربوط تسهیل یابد، بعضی استعلام های بیجا بویژه در بخش کشاورزی حذف شود.
وی تاکید کرد: استعلام های غیرضروری در روند کار مشکل ایجاد می کند و باید تا حد ممکن کاهش یابد، ما به عنوان مسئول استان در صورت ایراد از طرف دستگاه های نظارتی، پاسخگو هستیم.
وی یادآور شد: برای دریافت مجوز ایجاد یک بارگاه زرشک،روند بسیار پیچیده با استعلام های مختلف وجود دارد که روندی زمان بر در بحث تولید ایجاد می کند.
وی اضافه کرد: وقتی این طرح ها مرتبط با بحث تولید است نیاز به تغییر کاربری و فرآیند استعلام ندارد، به بخشداران می گویم هرجا نیاز به صدور مجوز است از طرف دهیاری صادر شود تا امور تا حدی تسهیل شود.
استاندار خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: دولت در سال ۱۳۹۶ مصمم است طرح های بالای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی از تسهیلات برخوردار شود.
پرویزی گفت:در آخر سال ۱۳۹۵ مجوز برداخت تسهیلات بانک ها به طرح رونق از یک سال به دو سال افزایش یافت،باید از این فرصت ها استفاده کرد.

ایرنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی