82482088-71518438

هودر به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی فرودگاه های خراسان جنوبی، هادی سلامی افزود: جابجایی این تعداد مسافر با انجام ۷۸ پرواز انجام شد.
وی اضافه کرد: از مجموع پروازها ۳۹ مورد پرواز ورودی بود که با انجام آن سه هزار و ۸۸۵نفر مسافر جابجا شدند و در ۳۹ پرواز خروجی نیز سه هزار و ۷۸۶ مسافر به شهرهای مورد نظر انتقال یافتند.
سلامی یادآور شد: تعداد پروازها و تعداد مسافران ورودی و خروجی به استان نسبت به سال ۹۵ افزایش چشمگیری داشت که از نظر تعداد پرواز و تعداد مسافران ۳۰ درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.
وی در مورد افزایش پروازهای فرودگاه های استان نیز گفت که ۲۲ بهمن ماه سال ۹۵ یک پرواز در روز جمعه و همچنین از ۶ فروردین ماه امسال نیز یک پرواز روز پنجشنبه به پروازهای این فرودگاه افزوده شد
مدیرکل فرودگاه های استان یادآور شد: با تمام شرکت های هواپیمایی فعال در کشور در حال مذاکره برای افزایش پروازها در مسیرهای پرتردد و مورد درخواست مردم استان هستیم
سلامی اضافه کرد: سهم خواهی از ناوگان جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفت و اواخر سال ۹۵ نامه ای از طرف استاندار خراسان جنوبی برای وزیر راه و شهرسازی و همچنین مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر ارسال شد.
وی ابراز امیدواری کرد: در صورت موافقت از هواپیماهای ورودی یک فروند به عنوان بیس در فرودگاه بین المللی بیرجند مستقر شود.
خراسان جنوبی دارای ۲فرودگاه در شهرهای بیرجند و طبس است، سومین فرودگاه ایران در سال ۱۳۱۲هجری شمسی در بیرجند احداث شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی