عراقی

هودر:طبس برای میزبانی رقابت های کشوری پرس سینه اعلام آمادگی کرد
به گزارش هودر  برگزاری رقابت های کشوری پرس سینه به میزبانی شهرستان طبس پیشنهاد و مقرر شد این مقوله از طریق هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان  پیگیری شود.
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام طبس به «خراسان جنوبی» گفت: با توجه به تجربه خوب برگزاری رقابت های قوی ترین مردان ایران در طبس که مربوط به سال ۹۳ است این شهرستان آمادگی برگزاری رقابت های کشوری پرس سینه را دارد. «عراقی» تاکید کرد: بر این اساس پیشنهاد میزبانی طبس با هماهنگی هیئت استان به دبیر فدراسیون ارائه و مقرر شد از طریق هیئت استان پیگیری های لازم در این زمینه انجام شود.
به گفته وی هم چنین پیشنهاد برگزاری رقابت های پرس سینه استانی به میزبانی شهرستان طبس با اهدای جوایز نفیس نیز در حال بررسی است.
وی با اشاره به فعالیت بیش از ۳۰۰ ورزشکار سازمان یافته در طبس ادامه داد : با توجه به استعداد و رکورد خوب ورزشکاران، با حمایت جدی تر از  بدنسازان شهرستان به طور قطع در سال های آینده شاهد حضور تعدادی از بدنسازان طبس در تیم ملی خواهیم بود.

وی همچنین به برگزاری رقابت های مچ اندازی ، پرورش اندام و پاورلیفتینگ شهرستان در سال جاری اشاره کرد و از برگزاری رقابت های قوی ترین مردان طبس در اوایل اسفند ماه سال جاری خبر داد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی