اختیاری

هودر:ایده  ” اصلاح روش اجرا جهت نماسازی زیبا در پلهای زیرگذر همراه با کاهش هزینه ها در شرایط ویژه خاکهای ریزشی ” توسط آقای مهندس اختیاری بعنوان اختراع به شماره ۷۶۴۵۲  در اداره کل مالکیت صنعتی کشور به ثبت رسیده است .

به گزارش پایگاه خبری هودر این ایده که حاصل مطالعات ، تجربه های شخصی و مشاوره های متعدد با مجریان و بویژه اساتید مجرب دانشکده عمران در دانشگاه یزد بوده  برای اولین بار توسط ایشان مطرح گردیده و در تعدادی از تقاطعای اصلی و پلهای زیرگذر شهری در شهر یزد اجرا شده است . این اختراع مزایای زیادی ازجمله کاهش قابل ملاحظه هزینه ها ، تسریع در اجرا ، زیبایی شهری و مزیتهای دیگری را بهمراه داشته و بنابراین مورد استقبال مسئولین استانی از جمله مسئولین حوزه معاونت امور عمرانی استانداری یزد قرار گرفته و اجرایی شده است .

لازم به ذکر است تاکنون ایده ها و طرحهای متعددی توسط نامبرده ارائه گردیده که بعضا در سطح استان و حتی در سطح کشور اجرایی شده و مشکلات بزرگی را حل نموده است که از آن جمله می توان به ارائه طرح جهت حل مشکلات ترافیکی یکی از حادثه خیزترین نقاط استان و شهر یزد در تقاطع جاده فولاد آلیاژی با کنارگذر یزد در مجاورت پایانه بار اشاره نمود که ضمن استقبال مسئولین استانی در سفرهای استانی ریاست جمهوری تصویب و اجرایی شده که بدنبال آن در سالهای اخیر تا حد زیادی مشکلات برطرف شده و حوادث و تلفات کاهش یافته است .

شایان ذکر است آقای اختیاری  فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی اصفهان دارای اصالت طبسی و دیهوکی بوده که ضمن کار در زمینه رشته تخصصی سابقه فعالیت در زمینه های مختلف از جمله عرصه های فرهنگی را دارا می باشد .

 

آگهی ثبت اختراع

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. دامدار عشایری

    مبارک است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی