22 khr j 1

هودر:پست برق برای شهرک صنعتی شهرستان طبس احداث و راه اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در جریان سفر به شهرستان طبس با فرماندار ویژه طبس و معاون استاندار دیدار و گفت و گو کرد.

«عباس جرجانی» در این دیدار که به منظور بررسی مشکلات شهرک صنعتی طبس برگزار شده بود ابتدا توضیحاتی در خصوص وضعیت اشتغال در صنعت ،وضعیت واحدهای فعال و راکد و صنایع خرد در این شهرستان ارائه کرد و گفت: ۲۰ واحد دارای پروانه بهره برداری و ۵ واحد راکد در شهرک صنعتی طبس مستقر است که تا کنون برای ۲۵۶ اشتغال ایجاد کرده است.

وی تامین برق را یکی از خواسته های اصلی صنعتگران این شهرستان عنوان کرد و ادامه داد : تامین برق برای صنعتگران امری مهم است و باید پست برق برای شهرک صنعتی طبس راه اندازی شود تا صنعتگران دچار مشکل نشوند.

«جرجانی» همچنین در ادامه توضیحاتی در مورد زیرساخت های مورد نیاز این شهرک ارائه کرد.

فرماندار ویژه طبس هم در این جلسه در خصوص تامین بخشی از اعتبار لازم برای تاسیس پست برق در شهرک صنعتی طبس از اعتبارات شهرستانی قول مساعد داد و مقرر شد تا بخشی از اعتبار مورد نیاز این پست برق از طریق شرکت برق، بخشی از طریق شرکت شهرک های صنعتی تامین و فرمانداری و سازمان برنامه و بودجه استان هم در این خصوص کمک کنند.

همچنین پس از این دیدار فرماندار طبس و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از واحد فرآوری خاک های معدنی طبس و چند واحد دیگر بازدید کردند .

گفتنی است، واحد فرآوری خاک های معدنی طبس در مدت ۶ ماه به بهره برداری رسید و برای بیش از ۱۵ نفر اشتغال ایجاد کرده است که جرجانی در خصوص واگذاری زمین به این واحد فرآوری برای توسعه آن قول مساعد داد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی