photo_2017-01-10_00-12-49

پیام مشترک امام جمعه وفرماندارویژه شهرستان طبس در ارتحال ایت الله رفسنجانی

photo_2017-01-10_00-01-16

 

——————————————————————————————-

پیام تسلیت دکتر امیر حسنخانی نماینده مجلس شورای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت ناگهانی  و جانسوز  حضرت آیت الله  هاشمی  رفسنجانی ،   یار  صدیق  حضرت  امام (ره )  و رفیق دیرین مقام معظم رهبری  ( مدظله  العالی ) ایران اسلامی و تمامی دوستداران انقلاب اسلامی را به سوگ نشاند …
آن عالم نستوه  از پیشگامان  و    پیشکسوتان انقلاب اسلامی  و از  یاران  امام و رهبری در دوران سخت مبارزه در قبل و بعد از انقلاب  بودند که مجاهدات  و تلاشهای  بی نظیر ایشان در ایام پیروزی  انقلاب و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی  ، ایام دفاع مقدس و دوران  شکوهمند سازندگی فراموش  ناشدنی و ستودنی است
این  انقلابی  نستوه ، در این  مسیر  پر خطر  بارها  تا مرز  شهادت نیز پیش رفت  … یاوری صدیق برای امام و رفیقی صمیمی و    دیرین  برای رهبر فرزانه انقلاب بود که ۵۹  سال همکار و همسنگر  ایشان بود
اینجانب  این مصیبت  بزرگ  را به محضر مبارک مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )  ، به مراجع عظام و حوزه های علمیه و خانواده و بیت مکرم و برادران و فرزندان  آن فقید سعید ، و همچنین  به عموم مردم شریف و متدین ایران اسلامی  بخصوص مردم نجیب و مومن شهرستان های فردوس ، طبس ، سرایان و بشرویه  که سوگوار  عزای  یار صدیق امام و رهبری و خادم  چندین ساله خود هستند  تسلیت عرض نموده  وبرای ایشان  از درگاه  خداوند متعال غفران و رحمت واسعه الهی و محشور شدن با آئمه اطهار  (ع) و حضرت امام (ره)  و شهدا را مسئلت می نمایم

✅ محمدرضا امیر حسنخانی
نماینده مردم شریف فردوس ، سرایان  ، طبس و بشرویه

———————————————————————————————-

بسمه تعالی
«هاشمی زنده است، چون نهضت زنده است» امام خمینی(ره)
با کوله باری از خدمت و مجاهدت در راه دین خدا و خدمت به بندگان خدا ، بی ادعا و مظلومانه رفت…
همیشه مخلصانه و آگاهانه عمل کرد، همیشه با غیرت و شهامت دغدغه های دلسوزانه اش را مطرح کرد و برای خوش آمد کج اندیشان و فرصت طلبان هیچگاه دینش را و وجدانش را نفروخت، آبرویش را با خدا معامله کرد که؛ «حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعْمَ الْوَکِیلُ» و خدا عزتش داد. آنقدر پاک زیست که خار چشم دشمنان بود  و آنقدر مظلومانه پرکشید که‌ بی انصافان را شرمنده کرد. بنده ی خدا بود، در راه دین خدا زندان رفت، بی سامان شد، سرزنش و افترا شنید و دم نزد، ورد زبانش؛ اتحاد، یکدلی، مهربانی و خدمت به مردم بود. لبخند دلنشینش در قلب مردم حک شده و آرزو هایش آرمان ایرانیان است. راه او یعنی: اسلام، حقیقت جویی و واقعیت بینی و اعتدال ادامه خواهد داشت،و جاودانه نام و یادش همراه با نام انقلاب و امام و رهبری خواهد درخشید.
درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، این عالم فرزانه ٬یار صدیق امام و رهبری ٬استوانه نظام، بنیان گذار روش اعتدال در انقلاب اسلامی و سردار سازندگی در سالروز شهادت امیر کبیر بی شک نشان از عظمت این بزرگ پرچمدار صحنه سیاست و کیاست ، پدر معنوی اعتدال و بزرگ مرد تاریخ ایران اسلامی است٬این ضایعه بزرگ را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)٬ رهبر معظم انقلاب ٬ریاست محترم جمهور، ائمه محترم جمعه و جماعات، نماینده محترم و معزز ولی فقیه در استان و جامعه اسطوره پرور ایران اسلامی و بویژه مردم شریف استان خراسان جنوبی تسلیت می گویم و از همگان دعوت میکنم با شرکت در مجالس بزرگداشت این عالم جلیل القدر تجلیل شایسته ای از مقام این بزرگمرد تاریخ انقلاب اسلامی ایران بعمل آورند، خداوند روح بلند او را با اولیا الله  محشور گرداند.
رضا شمسایی
دبیر جبهه متحد اعتدال و رئیس ستاد وقت انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان خراسان جنوبی
⚫️⚫️⚫️⚫️پی نوشت: مهندس رضا شمسایی سخنران ویژه مراسم ترحیم حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی ازطرف جبهه اعتدال و حامیان دولت  در شهرهای بیرجند ،زاهدان و زابل می‌باشد.⚫️⚫️⚫️⚫️

 

————————————————————————————————

 

بسم الله الرحمن الرحیم

⚫️انالله واناالیه راجعون⚫️

خبر ضایعه درگذشت ناگهانی یار دیرین امام راحل (ره) ،انقلاب اسلامی ومقام معظم رهبری ،مردروزهای مبارزه علیه رژیم ستمشاهی که عمر با برکت خود را صرف خدمت به مردم شریف ایران اسلامی نمود ،تمامی یاران اصیل انقلاب را داغدار نمود .ضمن عرض تسلیت این ضایعه دردناک به محضرحضرت ولیعصر (عج)،مقام معظم رهبری ، مراجع عظام تقلیدوحوزه های علمیه، ملت شریف ایران اهالی محترم وشریف بخش دستگردان بویژه خانواده محترم ایشان ،برای آن فقید سعید غفران الهی را آرزومندیم.
✅شورای اسلامی بخش دستگردان

—————————————————————————————————-

هودر:پیام تسلیت رییس دانشگاه پیام نورخراسان جنوبی در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
دکتر مهدی ثقفی در پیامی فقدان یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت:
بسم ‌الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إلیه راجعون
—————————————————————————————————
وَ مِنَ النَّاسِ مَنْ یشْری نَفْسَهُ ابْتِغاءَ مَرْضاتِ اللَّهِ وَ اللَّهُ رَؤُفٌ بِالْعِبادِ
خبر درگذشت ناگهانی یار دیرین، و همسنگر و همگام امام راحل (ره) آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب تأثر و تآلم فراوان گردید. بدون تردید خدمات ارزشمند این مجاهد نستوه در طول طول دوران مبارزات مردم انقلابی ایران تحت زعامت امام بزرگوار، بر کسی پوشیده نیست. اینجانب از طرف خود و مجموعه دانشگاه پیام نور استان این ضایعه اسف بار را محضر مقام معظم رهبری (مد)، ملت شریف ایران و به ویژه جامعه دانشگاهیان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای روح بزرگ آن مرحوم طلب مغفرت و رحمت و برای بیت مکرم ایشان صبر مسئلت می‌نمایم.

✅دکتر مهدی ثقفی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی

انالله واناالیه راجعون

—————————————————————————————————

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُون
درگذشت جانگداز مجاهد فقیه و عالم عالیقدر، مبارز نستوه و یار دیرین امام(ره)، یاور روزهای سخت انقلاب و رهبری ، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمر با برکت خود را  در راه بالندگی انقلاب اسلامی سپری کردند، و با حضور پر خیر وبرکتشان به طبس نقش بسیار مثمری در تداوم عملیات وراه اندازی معادن بزرگ ذغالسنگ طبس را داشتند مراتب تسلیت و تعزیت خود را به پیشگاه امام عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب،عموم ملت عظیم الشان ایران و بویژه مردم ولایتمدار شهرستان طبس ابراز داشته و از خداوند متعال علو درجات را برای ایشان مسألت می نمایم.
✔️ شورای اسلامی شهرستان طبس محمد حسین اخوان صفار

————————————————————————————————-
باسلام وتسلیم دربرابرمشیت الهی رحلت جانسوزحضرت آیه الله هاشمی رفسنجانی این یاردیرینه امام راحل(ره)ومقام معظم رهبری را به ملت بزرگ ایران اسلامی بویژه شما شهروندان محترم شهرعشق آبادتسلیت عرض می نماییم .
✅شورای اسلامی شهرعشق آباد

———————————————————————————————-

غم رحلت جان گداز مجاهد نستوه و سردار سازندگی ایران ایت الله حاج علی اکبر هاشمی رفسنجانی چنان سنگین و غم بار است که دیر به باور می نشیند .
ضایعه ی درگذشت مرحوم ایت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام عظمای ولایت و خانواده ی ان فقید سعید و بهره برداران بخش کشاورزی تسلیت عرض می نماییم.

✅هیئت مدیره نظام صنفی کارهای کشاورزی ومنابع طبیعی شهرستان طبس

———————————————————————————————-

بسم الله الرحمن الرحیم

بقاء مختص ذات اوست

رحلت جانسوز و  جانگداز  عالم عالیقدر، مبارز نستوه و یار دیرین حضرت امام خمینی ره  و رهبری معظم انقلاب،حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که صفحه صفحه کتاب ارزشمند تاریخ انقلاب، مملو از  رشادت های این فقید سعید است، مایه تاسف، تاثر و تالم همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ولایتمدار بخش دستگردان گردید.
بدون شک بر صدر تاریخ معاصر ایران  و جهان، خاطره های گهربار این عالم ربانی  و این دانشمند  بزرگ تا ابدالدهر خواهد درخشید و نام نیکوی این بزرگ مرد تاریخ انقلاب اسلامی در قلوب مردم قدرشناس ایران جاوید خواهد ماند.
اینجانب و تمامی همکارانم در مجموعه بخشداری دستگردان، این ضایعه اسفبار  و دردناک را به محضر مقام معظم رهبری و به تمامی ملت شریف ایران و بالاخص مردم شریف بخش دستگردان  تسلیت عرض نموده و برای روح بلند و ملکوتی آن عزیز از دست رفته ،علّو درجات واسعه ی الهی  از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

محمد علی شیردل  – بخشدار دستگردان

———————————————————————————————–

پیام تسلیت معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طبس در پی ارتحال رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام:
خبر درگذشت مجاهد نستوه و یار دیرین بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، ایران اسلامی را یکپارچه عزادار نمود. نام و یاد آن بزرگوار که همانند پدری دلسوز و مهربان برای انقلاب وایران بود همواره بر تارک این کشور خواهد درخشید و الگویی بارز برای وفادارن به آرمانهای انقلاب و ایران خواهد بود.
اینجانب و همکارانم در معاونت اداره کل و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طبس؛ درگذشت این بزرگ مرد انقلاب و تاریخ ساز دوران های حساس و بزنگاه های انقلاب و جمهوری اسلامی را به مقام معظم رهبری، خانواده آن عزیز و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز علّو درجات از درگاه حضرت احدیت خواستاریم.

مهدی قاسمی زاده
معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طبس
۲۰/۱۰/۹۵

——————————————————————————————————

پیام تسلیت شهردار عشق آباد به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:

«محمود ملکی» شهردار  عشق آباد ، در پیامی درگذشت جانسوز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری عشق آباد، در این پیام آمده است:

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

درگذشت جانگداز مجاهد فقیه و عالم عالیقدر، مبارز نستوه و یار دیرین امام(ره)، یاور روزهای سخت انقلاب و رهبری ، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمر با برکت خود را  در راه بالندگی انقلاب اسلامی سپری کردند، ضایعه‌ای غم‌انگیز و اندوهی سهمگین برای نظام و میهن اسلامی ایران به همراه داشت.
ایشان علاوه بر نقش آفرینی و تلاش های موثر و هدفمند در مسیر شکل گیری و تثبیت انقلاب اسلامی و نیز جانشینی فرماندهی کل قوا، نقش بی بدیلی در بازسازی ویرانی های پس از جنگ تحمیلی و تبیین و ترویج گفتمان سازندگی و توسعه اقتصادی داشتند و با شجاعت و نوآوری، اقتصاد کشور را در مسیر مناسب و متناسب با ظرفیت های ایران اسلامی قرار دادند. یقیناً، تاریخ معاصر ایران و جهان نقش بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی را در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی و بالندگی آن را در یاد خود نگاه خواهد داشت و ملت شریف ایران قدردان تلاش های این مرد بزرگ خواهند بود.
اینجانب ضمن ارج نهادن به خدمات ارزشمند و عمر بابرکت این عالم مجاهد، مراتب تسلیت و تعزیت خود را به پیشگاه امام عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، جامعه معزز روحانیت ، ملت عزیز ایران و شهروندان محترم شهر عشق آباد ابراز داشته و از خداوند متعال علو درجات را برای ایشان مسألت دارم.

محمود ملکی (شهردار عشثق آباد)

———————————————————————————————————–

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
ضایعه تلخ درگذشت ناگهانی یار دیرین حضرت امام خمینی (ره ) و یاور همیشگی مقام معظم رهبری ملت بزرگ و  مسلمان ایران را در هاله ای از غم و اندوه فرو برد .
به راستی که عمق این مصیبت بررگ در پبام رهبر فررانه انقلاب متتبلور است جایی که فرمودند فقدان همرزم و همگامی که سابقه ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری با وی به پنجاه و سال تمام می رسد سخت و جانکاه است .

اینجانب این ثلمه بررگ را په پیشگاه حضرت ولی عصر عج  مقام معظم رهبری و همه همسهریان ارجمندم در بخش دیهوک تسلیت و تعزیت عرض نموده برای آن مجاهد نستوه علو درجات و برای خانواده مکرم و دوست داران و ارادتمندانش صبر و شکیبایی مسءلت دارم .
صفوی
بخشدار دیهوک

—————————————————————————————————-

 

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال یار دیرین حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و حضرت امام خامنه ای مدظله العالی آیت الله حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی که عمر خود را در مبارزه با نظام ستم شاهی وشکل دهی به نظام جمهوری اسلامی ایران و پذیرش مسئولیت هائی خطیر در ارتقاء موفقیت کشور سپری نمود به محضر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی ، ملت شریف و بزرگوار ایران و خانواده آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض می نماییم ، ازخداوند متعال غفران و رحمت الهی را برای آن فقید سعید مسئلت داریم.

✅ رئیس و کارکنان شرکت سهامی بیمه ایران مرکز طبس

———————————————————————————————–

انّا لله و انّا الیه راجعون
ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری  و سیاستمدار هوشمند که عمر پر برکت خویش را قبل و بعد از انقلاب برای اعتلای انقلاب اسلامی سپری نمود و با تلاش خستگی ناپذیر در جایگاه های مهمی همچون ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام کوشید تا منشاء خدماتی ارزشمند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد و نام خود را در ذهن همه ملت بزرگ ایران به نیکی به یادگار بگذارد به محضر ولی الله الأعظم، امام زمان و مقام معظم رهبری و امت شهیدپرور ایران و بیت معظم له تسلیت عرض می نمایم
علی غلامی
رئیس اداره آموزش و پرورش دستگردان

————————————————————————————————————–

انالله وانا الیه راجعون
خبردرگذشت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی یاردیرین امام راحل (ره) ومقام معظم رهبری  تمامی مردم شریف ایران را داغدار نمود .این ضایعه دردناک را به محضر حضرت ولیعصر(عج) ومقام معظم رهبری وملت شریف ایران تسلیت عرض نموده وبرای آن فقید سعید علو درجات از درگاه حضرت احدیت خواستاریم
بنیادمسکن انقلاب اسلامی
شهرستان طبس

———————————————————————————————————-

 

با سلام و عرض تسلیت  در گذشت عالم مجاهد و یار دیرین حضرت امام رضوان الله تعالی علیه حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی را به ملت بزرگ ایران و خانواده ان مرحوم تسلیت عرض مینماییم: مدیریت کلید سازی گلشن (شریفی)

————————————————————————————————————–

⚫️انالله و انا الیه الراجعون⚫️
ارتحال جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار امام و رهبری و یکی از خدمتگزاران صدیق به نظام را خدمت مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای , مراجع عظام تقلید و عموم ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماییم.

✅ کمیته امور بانوان بخش دستگردان
———————————————————————————————————————
انالله و اناالیه راجعون
در پی ارتحال جانگداز و درگذشت ناگهانی یار امام راحل و رفیق دیرین،همسنگر،همگام و پشتیبان ولایت و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به عموم مردم ایران و به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض می‌نماییم واز درگاه ایزدمنان برای مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نماییم.

✅پایگاه مقاومت بسیج دانشجویی شهید چمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس
————————————————————————————————————–
درگذشت ایت اله هاشمی رفسنجانی یاردیرین امام و رهبری تسلیت باد

✅باشگاه والیبال جهش

————————————————————————————————————–

بسم الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
رحلت جانسوز یار دیرین و همسنگر امام و رهبری ومجاهد فقیه حجت الاسلام والمسلمین اقای هاشمی رفسنجانی را به محضر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و مردم دیندار و ولایتمدار دهستان کوه یخاب،تپه طاق   تسلیت عرض می نمایم.
از خداوند سبحان علو درجات، غفران و رحمت الهی را مسئلت دارم.

✔️دهیاری وشورای اسلامی تپه طاق

——————————————————————————————————————-

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی