432396_orig

هودر به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛حسین صمدی،نویسنده جوان و موفق طبسی علاوه بر تالیف و ترجمه کتب، دارای تالیف بیش از ده مقاله داخلی و خارجی و طرح پژوهشی در زمینه تربیت بدنی است و در سال های اخیر بعنوان مدرس دانشگاه های مختلف در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده است.

وی در سال ١٣٩٢ بعنوان معلم نمونه یزد و صاحب چند عنوان اول در مسابقات علمی تخصصی و الگوی برتر در استان یزد معرفی شده است.

صمدی در حال حاضر بعنوان مدرس دانشگاه فرهنگیان یزد مشغول به کار است و مجری چند طرح پژوهشی در اداره کل ورزش و جوانان این استان می باشد.

از جمله کتاب های این نویسنده، تربیت بدنی در مدارس،فعالیت های ادراکی حرکتی برای کودکان،مهارت های حرکتی بنیادی،کتاب تمرینات اسلینگ،فوتبال تهاجمی،راهنمای عملی کنزیوتیپ،راهنمای عملی زمان بندی تاکتیکی،پویایی شناسی اکتساب ،مقدمه ای بر علم فعالیت ورزشی،تالیف رشد مهارتهای حرکتی بنیادی ،برنامه ٢١ روزه تناسب اندام زنان،ویراستار علمی کتاب فعالیت های ادراکی حرکتی برای کودکان،ترجمه کتب ذهن آگاهی در ورزش،  روانشناسی ورزشی برای افزایش عملکرد، روانشناسی ورزشی بالینی می باشد.

این مولف که در سال های اخیر همکاری موفقی با انتشارات فراونگ طبس داشته است، چندین کتاب خود را در این انتشارات به چاپ رسانیده و به بازار نشر کشور معرفی کرده است و چند عنوان دیگر هم در این انتشارات در دست چاپ دارد.

علاقه مندان به تهیه کتب این نویسنده موفق می توانند به انتشارات فراونگ طبس مراجعه نمایند

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی