طلایی 3

به گزارش خبر هودر دوم دی ماه بود که خبر قطع برق عشایر دستگردان در فضای رسانه ای منتشر شد و همین کافی بود که فرماندار ویژه شهرستان طبس به این خبر واکنش نشان دهد و قاطعانه بگوید♈️برق عشایر بخش دستگردان باید سریعا وصل شود.

✅خبر منتشر شده فضای مجازی دراوایل دی ماه اینگونه بود:بخشی از منطقه عشایری دستگردان در خاموشی مطلق/داستان تلخ این روزهای مردمان سخت کوش این منطقه
♈️به گزارش هودر تعدادی از عشایر بخش دستگردان با مشکل قطع برق روبرو هستند که البته این مشکل در جلسه شورای اداری شهر عشق آباد نیز مطرح شده است.
🔹🔻بنا بر این گزارش مدتی است که عشایر از ییلاق برگشته اند و بی برق هستند
✅چند سال پیش وقتی این جا خالی از سکنه شده سیمها و ترانس یکی از روستا ها به سرقت رفته است اما دو سالی هست که اداره برق با تلاش زیاد خود موقع رفتن همه سیمها و ترانسها را جمع می کند
♈️سال گذشته بعد از برگشت، برق را برای این منطقه مجددا وصل کرده اند اما امسال وصل برق را منوط به گرفتن تعهد از عشایر کرده اند.

✅حال قطعی برق مشکلات زیادی از قبیل  تاریکی شب ،فاسد شدن مواد غذایی و دارویی و …را در پی دارد.
✅انچه که مشخص است اینکه بخشدار دستگردان  پیگیر این موضوع بوده و بعدظهر امروز۲ دی ماه فرماندار طبس خواستار وصل سریع این منطقه شد
در همین رابطه مهندس طلایی گفت:اینجانب توفیق داشتم به مدت چهار سال در بخش دستگردان به ویژه دهستان محروم و عشایری یخاب به عنوان بخشدار خدمت نمایم و شناخت کاملی از منطقه به ویژه عشایر محروم دارم.
✅سیدمهدی طلائی مقدم افزود: کمترین درخواست و خدمتی که به این عزیزان میتوان انجام داد ارایه خدمات شرکت ها به ویژه برق است که الحمدالله قبلا برق رسانی شده ولی به دلیل سرقت هایی که در زمان کوچ عزیزان اتفاق افتاد مشکلاتی پدید آورد.
♈️وی ادامه داد: با آخرین پیگیری هایی که از طریق شرکت محترم برق شهرستان و استان انجام شده در حال حل شدن است ولی در مجموع به هیچ عنوان حتی برای یک ساعت هم نباید خدمات رسانی به ویژه برق عزیزان قطع باشد.
✅فرماندار ویژه طبس گفت: به محض اطلاع با جناب آقای شرکا مدیر عامل شرکت توزیع برق استان صحبت و پیگیری نمودم و قول دادند موضوع حل شود.
🔻وی با بیان این که به هیچ عنوان نباید این وضعیت ادامه پیدا کند افزود: باید سریعا برق وصل شود و ترانس و تجهیزات که توسط شرکت برق در زمان کوچ عشایر باز شده است تا مجدد سرقت نشود با توجه به بازگشت عشایر به محل اسکان خود آقای شرکا قول دادند سریعا تجهیزات منتقل و نصب شود.
♈️و این بود که با پیگیریهای فراوان و جدی طلایی مقدم در فاصله فقط چند روز از این خبر برق مناطق عشایری دستگردان وصل شد و یکبار دیگر مردم قدردان این منطقه خاطرات دوران طلایی بر پیگیری مشکلاتشان در زمان تصدی بخشداری دستگردان را به یاد آوردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی