9-%d8%af%db%8c-%d8%ad%d8%b6%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d9%82%d8%a7

هودر:بیانیه حوزه مقاومت بسیج اداری کارگری شهید باهنر و شهید برونسی بیانیه بسیج جامعه زنان شهرستان طبس بیانیه کانون بسیج رسانه طبس بیانیه بسیج مساجد و محلات شهرستان طبس به مناسبت ۹ دی ماه

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه بسیج جامعه زنان شهرستان طبس به مناسبت حماسه نهم دی

” الیوم یئس الذین کفروا من دینکم فلا تخشوهم و خشون”

“امروز کافران از دین و برنامه شما مایوس شدن پس از آنها نترسید و تنها از من پروا کنید”.

(قرآن کریم/ سوره مائده/آیه۳)

نهم دی روزی بود که مردم نشان دادند که جلوتر از نخبگان و مسئولین خطر را درک کردند و در بصیرت از آنها پیشی گرفتند و در فضای غبارآلود فتنه ۸۸ ، “بصیرت” چراغ راه امت شد و قطب نمایی شد که کشتی انقلاب را به سلامت از طوفانی سهمگین به ساحل امنیت و توسعه هدایت کرد.

نهم دی نشان داد که مردم با عمل به وصیت امام (ره) که فرمودند:{ پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد} اثبات کردند که در روز برائت ازمنافقین اهل کوفه نیستند و علی زمان خویش را تنها نمی گذارند و این روز نقطه اوج ولایت پذیری ملت ایران شد که سبب شد تا جمهوری اسلامی ایران پس از بحران چند ماهه ، ناخالصی را از خود خارج کند و پاکیزه تر به مسیر خود ادامه دهند.

امروز نیز که دنیای استکبار با همه ترفندها و حیله ها که مصداق کامل سخن مقام معظم رهبری که فرمودند:{پشت این دستکش مخملی یک دست چدنی است} می باشد به دنبال ریشه کن کردن اسلام و انقلاب و ارزشهای متعالی آن است ؛ لازم است همه با دقت و با حفظ انسجام وجلوگیری از ایجاد فضاهای دو قطبی در سطح جامعه و کشور از تکرار فتنه های دیگر دوری جوئیم. و در این میان نقش مسئولین به عنوان عوامل ایجاد وحدت نقش موثری خواهد بود؛پس بیاییم با استفاده از سلاح بصیرت و حفظ اتحاد حول محور ولایت فقیه باز دست ردی برسینه فتنه گران بزنیم.

 

بیانیه بسیجیان حوزه مقاومت بسیج اداری کارگری شهید باهنر شهرستان طبس به مناسبت نهم دی (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ) دی ماه ۱۳۹۵

امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است . امام خامنه ای (مد ظله العالی)

انقلاب اسلامی ایران به عنوان پدیده ای بی نظیر در قرن بیستم به خصوص در سال های اخیر به عنوان نماد روشنی از ایستادگی در مقابل استکبار جهانی به الگویی بی بدیل در جهان تبدیل شده است . آنچه درخشش این اسطوره راسبب شده و آن را به عنوان سمبل بیداری و خیزش سایر ملت ها معرفی نموده است مبارزه مداوم در مقابل اتم مصادیق استکبار یعنی آمریکای جنایتکار می باشد.

در این مسیر یکی از خباثت های آمریکای جهانخوار سیاست جعلی و دروغین حمایت از دولت ها و ملت های مستضعف است که در تمام سال ها علیرغم ارتکاب و حمایت از وحشیانه ترین جنایات در سطح جهان با استفاده از امپراتوری رسانه ای فقط به عنوان ادعایی فریبکارانه در اعمال فشار بر کشور های مستقل به ویژه جمهوری اسلامی ایران و تغییر سیرت آن و جهت تامین منافع و زیاده خواهی های خود و همدستانش به ویژه اسرائیل غاصب اعمال گردیده است.

لذا با عنایت به رهنمود ها ، آگاه سازی و بصیرت افزایی رهبر فرزانه انقلاب نسبت به نسبت به نقشه ها و دسیسه های دشمنان ایران اسلامی بویژه استکبار جهانی در دیدار ها و مناسبت های مختلف و نظر به حوادث و رخداد هایی نظیر : سو قصد نافرجام به جان مقام معظم رهبری در تاریخ ۰۶/۰۴/۶۰ ، بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان در تاریخ ۰۷/۰۴/۶۰ ، ترور شهیدان رجایی و با هنر ، ترور ائمه جمعه در سراسر کشور ، بمباران شیمیایی تعدادی از شهر های میهن اسلامی ، شلیک مستقیم به هواپیمای ایباس جمهوری اسلامی ایران با ۲۹۰ نفر مسافر و شهادت تمام سرنشینان  به ویژه ۶۶ کودک ، ۵۳ زن ، در ۱۲ تیر سال ۱۳۶۶ و دهها جنایت دیگر که به صورت مستقیم و غیر مستقیم دست جنایتکار آمریکا و همدستانش مشهود است ، لذا ما بسیجیان ، همگام با ملت مسلمان ، با صبیرت ، شهید پرور، مبارز و همیشه در صحنه ایران اسلامی ، گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا ، ضمن محکوم نمودن فتنه ۸۸ ، بار دیگر ضمن تجدید عهد با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، امریکای جهانخوار را به عنوان اتم مصادیق استکبار و عامل شرارت ، جنگ افروزی و جنایت در جهان و حامی رژیم جعلی اسرائیل و دشمن درجه یک خود می دانیم . و بر تقویت روحیه ظلم ستیزی و دفاع از حقوق واقعی مظلومان تاکید نموده و با الهام از فرمایش تاریخی امام عظیم الشأن شعار محوری و اساسی مرگ بر آمریکا ،را زا یاد نخواهیم برد.

معمولا در این جور پدیده هایی که انسان مشهاده می کند که تبلیغاتی برای آنان صورت نگرفته لکن ناگهان یک پدیده ای در دید انسان بروز می کند . دست خدایی مشهود تر از همه جای دیگر است.                   (رهبر فرزانه انقلاب)

 

 

بیانیه کانون بسیج رسانه طبس به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹دی

باسمه تعالی

       انقلاب اسلامی ایران متکی بر ارزشهای دینی سرشار از دوران غرور آفرینی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایرا ن اسلامی نقش بسته است . دورانی که از آن می توان به شجاعت ها و خون فشانی رزمندگان در طول دفاع مقد س ، تسخیر لانه جاسوسی امریکا ، مجاهدت دانشمندان ایران اسلامی در پیشرفتهای هسته ای و علم و فن آوری و…. اشاره نمود . در این میان دشمنان ایران و اسلام پیوسته در تلاش بوده که سیر رشد و توسعه ملتی که میخواهد گام در مسیر الی ا… گذاشته  ، سردر مقابل استعمار خم نکرده و آزادی و آزادگی را احیا کند  ، متوقف کرده و این ملت را به دریوزگی و بندگی قدرتهای ظاهری بکشانند.

      استکبار هرروز نقشه ها و عملیاتی نظیر تشکیل گروهک منافقین ، غائله تجزیه طلبی ، حمله نظامی به طبس ، جنگ تحمیلی ، تحریم اقتصادی ، جنگ نرم فرهنگی و …. بر این ملت روا داشته و از آنجا که با نیروی خارجی راه به جایی نبرد سعی نمود با تکیه برتوان اندک برخی کج فهمان داخلی و عوامل سر در آخور استکبار فتنه انگیزی نموده و با رمز تقلب ! فتنه ای هشت ماهه را در کشور بر پا کرده تا مانع از انسجام مردم و دولت در انتخاباتی که با مشارکت ۸۵ درصدی ملت ایران (که  نوعی رفراندم بی سابقه در انتخابات و شکستی دیگر برای دشمنان اسلام و انقلاب بود) شود .

    فتنه گران که با برنامه های طراحی شده از جانب استکبار و همسویی و همراهی با آنان ، ابطال نتیجه ی انتخابات سال ۸۸ به بهانه ی تقلب را کف خواسته های خود می دانستند ، اهداف مهم تری را در سر می پروراندند. آنان، انقلاب و نظام اسلامی ، و فراتر ازآن قلب تپنده انقلاب اسلامی را هدف قرار داده بودند. اوج وقاحت فتنه گران، روز عاشورا بود. فتنه گران در روز عاشورا، هتاکی خود را به صورت خاص نمایان کردند.  در روز عاشورا، همه ی ابعاد فتنه برای مردم مشخص شد و مردم فهمیدند که فتنه گران به دنبال اهدافی چون مقابله با اساس دین و ولایت، هستند.

      مردم ولایی و مسلمان ایران این وقاحت و توطئه را بر نتافته و در ۹ دی ماه پاسخ خود را به فتنه گران اعلام نمودند . حماسه راه پیمایی ۹ دی و حضور چند میلیونی مردم در آن روز تاریخی که روزی غرور آفرین و به یادماندنی دیگر است ، سبب خاموشی و شکست فتنه و فتنه گران و بهت جهانیان شد.

     دفاع مردم از ایران، انقلاب و نظام، موجب شد که ۹ دی چیزی فراتر از حماسه باشد.

    ۹ دی، نقطه ی اوج ولایت پذیری ملت ایران نیز بود که سبب شد جمهوری اسلامی پس از بحران چندماهه، ناخالصی ها را  از خود خارج کند و پاکیزه تر به مسیر خود ادامه دهد .

      پیام مهم و ماندگار ۹ دی، حماسه ی بیعت دوباره ملت با محوریت نظام جمهوری اسلامی، یعنی نظام ولایی و مقام معظم رهبری  و حضور ملتی آگاه در صحنه های سخت برای پاسداری از خون شهیدان و اهداف اسلام و نظام اسلامی در مقابل هر گونه فتنه داخلی و خارجی است

     کانون بسیج رسانه طبس درسالروز این حماسه بزرگ تاریخی، ضمن توجه به پیام حماسه ۹دی و تاکید بر لزوم اتحاد و انسجام ملت ایران و توجه و بصیرت در کشف توطئه های پنهان و آشکار بین المللی و داخلی و برخورد با آنها با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری ، همگام با امت انقلابی بیعت مجدد و استوار خود با آرمانهای نظام اسلامی و رهبری و ولی فقیه  زمان حضرت امام خامنه ای (مد ظله)را اعلام می نماید.

کانون بسیج رسانه طبس

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی