طلایی 3

هودر:فرماندارویژه درجمع خبرنگاران و روابط عمومی ها گفت:استنادات اماری نشان میدهد طبس پایتخت صنعت زغال سنگ کشوراست.
وی گفت:انچه قبلا درخصوص مشکلات وپیچیدگیهای شهرستان طبس گفته شده است حاد نیست وهمه چیزباگفتگو قابل حل است .
طلایی خاطرنشان کرد: امروز همه مسیولان با هم یکدل هستند و خبرنگاران باید این یکدلی را پر رنگ کنند ,همراهی کورکورانه و مغرضانه به پیشرفت ضربه میزند .
نماینده عالی دولت در شهرستان طبس اظهار داشت: من دنبال مسایل حاشیه ای نیستم و وازخبرنگاران میخواهم مسایل ومشکلات را منتقل کنند و پل ارتباطی ماباشند.
فرماندارویژه افزود:امروزمردم اگاهند و مردم طبس فهیمند و نجیب که گاها اشتباهات را نیزبه روی خود نمی اورند و ازخبرنگاران میخواهیم کمک کار باشند .
وی گفت: نگرش مسولین کشوری وقتی فرمانداربا نماینده وامام جمعه امده است نگاهها متفاوت تراست ومن بی تعارف میگویم من درسفر به تهران دیدم که امام جمعه پابه پای ما امدند و همراهی کردند وتمام برنامه ها را حضور داشتند و این همراهی توسط نماینده محترم نیز این چنین بود که از زحمت عزیزان کمال تشکر را دارم.
فرماندارویژه دربخش دیگری ازسخنانش گفت:نمیتوان با تصمیمات لحظه ای واحساسی سرنوشت شهرستان را زیرسوال برد و کارما باید منتطبق برعقلانیت باشد و قطعا باید درخیلی ازرفتارها سنجیده عمل کرد.
وی افزود:نامه ای به مسیولین ادارات نوشته شده است که جایگاه روابط عمومیها را تقویت کنند .
طلایی گفت : جلسات با خبرنگاران بصورت ماهیانه دربرنامه قراردارد .
معاون استاندار درخصوص سفر به تهران درگزارشی بیان داشت :درکانسرام وسیمان که شرکت فلات ایرانیان شراکت دارد و مردم نیز سهیم هستند صحبتها ودیدارهایی درتهران انجام شد که پیشنهاداتی مطرح شد وصحبتهای اولیه انجام شد وبرخی مصوبات انشالله بزودی اطلاع رساتی خواهد شد.
طلایی خاطرنشان کرد: درخصوص کک ,نیروگاه حرارتی و معاون پروده نیز مسایلی مطرح ودیدارهایی انجام شد که همگی برمحور توسعه و پیشرفت شهرستان طبس بوده است و انشالله مردم شاهد اتفاقات خوبی خواهند بود.

مهندس طلایی دربخش دیگری ازسخنانش گفت برخی ظرفیت ها میتواند طبس را دذاستان,کشور و دنیا مطرح کند.
وی افزود:اتفاق و واقعه ی پنج اردیبهشت که امام جمعه ی محترم در نشستهای تهران مطرح کردند یک برند خبریست که نام طبس را درسطح جهانی مطرح کرده است
طلایی خاطرنشان کرد:دربحث فضای مجازی که مشکلات خاص خودرا دارد نیز باید گفت خبرنگاران سعی درارسال اخبار صدق ودرست داشته باشند که اخلاق حرفه ای نیز میتواند باعث شود که شایبه ای در این زمینه ایجاد نشود.
وی بیان داشت:ما با اغوش باز حضورخبرنگاران درجلسات مختلف را پذیراهستیم و این مورد به ادارات نیز ابلاغ میشود و من رسما نیز ازهمه خبرنگاران دعوت میکنم که درجلسات حضورپیدا کنند.
فرماندارویژه گفت:اگر دانشکده ی علوم پزشکی درطبس راه اندازی شود کلینیک های تخصصی را پشت سرخواهند داشت و پیگیرموضوع هستیم.
طلایی تاکید مرد:همه ی دوستان پیر وجوان. اختلافات را درطبس مانع پیشرفت مطرح کرده اند که ۳۵ سال است به ان روش عمل کرده ایم و به کشمکشهای مختلف سیاسی دامن زدیم ..چه چیزی عاید ماشده است؟نمیخواهیم پیشرفتی کنیم؟واقعیت این است که ما باید خودمان متحول شویم و ازخودمان شروع کنیم,ما باید قدرت بخشش و مهربانی را تقویت کنیم ,مگر چقدر ما مسیولیت خواهیم داشت؟چقدر فرصت زندگی کردن دراختیارماخواهدبود؟ من استدعا میکنم ذهن وفکر واخلاق مردم که رصد کننده ی اخبارهستند را به سمت تلطیف وهمراهی هدایت کنیم ,زمانی که کارها به نتیجه برسد همه خواهند گفت وافتخارخواهند کرد که ما هم هستیم لذا مهمترین مسیله ی شهرستان ذا باید همراهی وهمصدایی عنوان کرد.
فرماندار ویژه گفت متانت و همراهی امام جمعه ی محترم را درسفر به تهران بوضوح دیدم ولمس کردم .
طلایی درخصوص استفاده وبهره مندی بهتر ازجامعه ی بانوان در ظرفیتهای شهرستان گفت :از این ظرفیت دربحثهای مدیریتی نیز استفاده خواهیم کرد که دراستان نیزچنین موضوعی محقق شده است و مطمین باشید درشهرستان با فعال شدن کمیسیون بانوان عملا نشان خواهیم داد.
پژوهشکده ی معدن ودانشکده ی معدن, ازدیگرمحورهای سخنان معون استاندار وفرماندارویژه شهرستان طبس بود.

عکس:سعید قلی زاده

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی