photo_204316-12-03_23-07-06
به گزارش هودر اولین جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست مهندس طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس با محوریت بررسی سند چشم انداز توسعه شهرستان برگزار گردید.
در این جلسه سید مهدی طلائی مقدم گفت: اگر بتوانیم گامی برای شهرستان برداریم بدون شک در پرتو همدلی ائمه جمعه، مسولان و مردم خواهد بود.
وی ضمن تقدیر از تلاش فرمانداران و بخشداران گذشته شهرستان طبس در تبیین سند چشم انداز تاکید کرد : سند چشم انداز توسعه باید بر اساس مطالعات و تحقیق بطور مستند تکمیل شود و سند فعلی نیاز به بازنگری دارد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تصریح کرد : سند توسعه شهرستان باید براساس سند توسعه برنامه ششم کشور باشد که در این برنامه صادرات تولیدات معدنی ممنوع می شود و همین امر کمک ارزشمندی به شهرستان طبس می کند.
وی افزود : براساس سند توسعه برنامه ششم کشور درباره محصولات معدنی می توانیم تولید ، فرآوری و بهره برداری محصولات معدنی را در طبس انجام دهیم و اینگونه زیرساخت های توسعه و اشتغال محیا می شود.
طلائی مقدم گفت: خراسان جنوبی توجه  ویژه ای به شهرستان طبس دارد و دولت نیز نگاه خاصی به این شهرستان دارد اما آنچه موفقیت طبس را رقم می زند همدلی و همصدایی برای پیگیری امور شهرستان است.
وی از جمله مسائلی که باید در سند توسعه مورد توجه قرار گیرد به راه اندازی رشته های دانشگاهی، ارتقای وضعیت بهداشتی و درمانی، تقویت و توسعه صنعت گردشگری، سرمایه گذاری مناسب در حوزه معادن و تقویت صنایع فرآوری در جوار معادن ، کمک به کشاورزی و دامداری بحران زده شهرستان طبس اشاره کرد.
سید مهدی طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان صنعت گردشگری را مهم ترین محور توسعه شهرستان طبس برشمرد و گفت: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان در بخش گردشگری و  بومی گردی این بخش باید مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد، همانطور که در سند توسعه شهرستان نگاه خاصی به آن شده است.
همچنین در این جلسه سعید برقی بعنوان معاون سیاسی اجتماعی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس و محمدعلی شیردل بعنوان بخشدار دستگردان رسما معارفه شدند.
منبع:روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. آرش دانشجو

    دلم به حال آن خیل عظیم بنده خداهایی که نشسته اند و گوش میکنند می سوزد !
    تعریف علمی جلسه عبارت است از نشستن افراد گوناگون و مختلف با آرا گوناگون ؛ با فرصت برابر برای ابراز عقیده و نظر و الحمدالله ادب دمکراتیک جلسه از همین طرز نشستن مشخص است که رعایت نشده ! این جلسه شورای اداری نیست جلسه سخنرانی … است . فقط دم اون دو سه نفری که خوابیده اند گرم !

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی