solati-280x182

هودر:هفته گذشته بود که  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بر اساس قانون موجود در این سازمان و طی ابلاغی امین‌اله صولتی را به مدت دو سال به‌عنوان مدیرکل جدید فرودگاه‌ لارستان منصوب کرد. این مدیر ۴۰ ساله که تا قبل از این به مدت حدو ۴ سال مدیریت فرودگاه طبس را به عهده داشته دارای ۱۵ سال سابقه کار اجرایی بوده و بنا بر اطلاعات موجود لیسانس کامپیوتر می باشد.

در  در اینجا ضمن آنکه از زحمات مدیرکل سابق فرودگاه بین المللی لارستان مهندس انصاری فرد تقدیر کرده و برای مدیرکل جدید آرزوی توفیق در راستای توسعه فرودگاه لارستان (و بالتبع آن کل لارستان) داریم نکات قابل توجهی را در حکم ابلاغی مدیر کل جدید با هم مرور می کنیم.

در پیام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خطاب به مدیر سابق فرودگاه طبس و مدیرکل جدید فرودگاه لارستان موارد زیر را می توان به عنوان شاه بیت رویکرد توسعه محور در فرودگاه لارستان مورد توجه قرار داد:

۱) ارتقای سطح خدمات فرودگاهی و هوانوردی در جهت جلب رضایت و پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و دیگر ذینفعان با تأکید بر تعامل لازم با فرودگاه‌های اطراف و پایش فرودگاه‌های رقیب منطقه و هماهنگی مؤثر با شرکت‌های هواپیمایی و نهادهای حفاظتی – امنیتی و دیگر نهادهای عامل در خدمات فرودگاهی و بهینه‌سازی فرآیندها.

۲) پیگیری لازم جهت اتمام و به‌بهره‌برداری رسیدن طرح‌های توسعه فرودگاهی در حال اجرا و خصوصا ترمینال جدید پیش‌بینی و پیگیری لازم جهت تملک اراضی مورد نیاز به منظور اجرای طرح‌های توسعه آینده فرودگاه

۳) تعامل موثر با مسئولین ارشد استان به‌منظور استفاده از ظرفیت‌های فراهم شده در حوزه فرودگاهی و ایجاد مسیرهای جدید پروازی به و از فرودگاه

موارد فوق و دیگر موارد مهمی که در پیام ابلاغی به این مدیر ۴۰ ساله اداره کل فرودگاه بین المللی لارستان آمده است، رسالت وی در توسعه فرودگاهی و انتظارات مردمی از وی را افزایش خواهد داد. امید که در این راه موفق باشد.

پایگاه خبری هودر ضمن تقدیر از تلاش های مهندس صولتی در مدت زمان تصدی بر فرودگاه طبس ضمن تبریک انتصاب ایشان به مدیر کلی فرودگاه لارستان برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت بیش از پیش را خواستار است

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی