photo_2016-11-28_23-03-12

هودر:کسب عنوان برتر در جشنواره تخصصی اختراعات خراسان جنوبی توسط نخبه بسیجی

♈️ به گزارش خبر هودر حمید رضا عبدالله زاده دانشجوی مهندسی مکانیک ساکن شهرستان طبس درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی با بیان اینکه تا کنون موفق به ثبت دو اختراع شدم افزود: اولین اختراع من کاسه دستشو مجهز به کنترل ارتفاع و بعدی در خصوص دستگاه های عابر بانک است.
✅وی ادامه داد: طرح من در زمینه عابر بانک این قابلیت را دارد که کارت هایی که توسط دستگاه عابر ضبط می شود بدون مراجعه به بانک تنها با ثبت اثر انگشت قابل دریافت هستند همچنین دستشویی که طراحی کردم این قابلیت را دارد تا متناسب با قد افراد تنظیم شود.
✅عبدالله زاده با بیان اینکه سعی دارم تا طرح هایی که ارائه می دهم در جهت رفع نیاز جامعه باشد اظهار داشت: در جشنواره که از سوی بسیج با عنوان جشنواره تخصصی اختراعات خراسان جنوبی برگزار شد به عنوان نفر برتر شناخته شدم.
🔵 نخبه بسیجی با بیان اینکه تنها نهادی که بیش ترین حمایت را از من داشتند سازمان علمی بسیج است عنوان کرد: متاسفانه مسئولین استان ما از این گونه برنامه ها زیاد استقبال نمی کنند و توجه خاصی ندارند.
♈️ وی افزود: توصیه من به افراد متقاضی ثبت ایده و اختراع این است که از کنار هر نیازی که احساس می شود به راحتی عبور نکنند وسعی کنیم تا با قدم برداشتن و حرکت در مسیرعلم و اختراع وابستگی خود را به دیگران کمتر و حتی آنها را به خود وابسته کنیم.
✅عبدالله زاده با اشاره به اینکه دراستان ما پتانسیل زیاد وجود دارد بیان کرد: در استان مشکلاتی زیادی دربخش های صنعت، کشاورزی داریم که می توان متناسب با ظرفیت استان در جهت رفع این مشکلات اقدامات خوبی انجام داد.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی