photo_2016-11-28_22-36-39

هودر:پیام آقای محمد درویش مدیرکل دفتر مشارکت های سازمان حفاظت محیط زیست و کارشناس مطرح محیط زیست و کویرنورد برای محیط بان دلسوز طبسی ، بهمن نجفی.

برای بهمن عزیز و آرزوهای شریفش .
بهمن_نجفی در شمار عاشق ترین ایرانیانی است که می شناسم؛ او سالها به عنوان یکی از بهترین محیط بانان ما در #نایبندان_طبس خدمت کرد و با دست خالی برای حفظ زیستمندان آن بخش دور مانده از وطن کوشیده است. همه خانواده او هم شدیداً محیط زیستی هستند. همسرش چنان با میش بره هایی که مادرشان را از دست داده اند، مهربانی می کند که آنها، این بانوی سبزاندیش را چون مادر خود دوست دارند. فرزند برومندش، #جواد نیز اینک یکی از کنشگران سلحشور محیط زیست و از جان برکفان حفظ #یوزپلنگ_ایرانی در قلمرو خاوری ایران است.
بهمن چند سالی است که بازنشسته شده، اما همچنان عاشقانه دلسوز این طبیعت باقیمانده است؛ همین چندی پیش بود که بر سر تغییر کاربری #غار_جهنم توسط چند سرمایه گذار سودجو دیدم که چه خون دلی می خورد و اشک می ریزد …
امروز هم هنگام ورودم به #پردیسان، ناگهان با او و #کاروان زیبا و منحصربه فردش روبرو شدم … تصمیم گرفته با کاروانی که ساخته، ایران را درنوردد و هموطنانش را نسبت به حفظ این گونه ناهمتا حساس کند.
دست مریزاد به همت بلندش …
محمد درویش

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی