هودر:عصر شنبه ۹۵/۸/۲۹ هیات فوتبال شهرستان طبس میزبان یک یار قدیمی بود.
🔵فرمانداری واقعافوتبالی که خود فوتبال را با پوست و استخوان درک کرده است.
🔻سید مهدی طلایی مقدم که سالهای نه چندان دور از دروازه تیم شهرش همانند نگهبانی تمام عیار شش دانگ محافظت میکردسابقه مقام قهرمانی هم با تیمهای آموزشگاهی شهرستان در خراسان بزرگ را دارد.
🔹دروازه بانی ترکه ای و خوش استیل که سابقه حضور در تیمهای مرکز استان را داشت اگر فوتبال را به شکل جدی دنبال می کرد شاید مسیر زندگیش با الان متفاوت بود.
🔻🔻بالاخره او آمد تا اکنون در کسوت نماینده عالی دولت در شهرستان به عشق دیرینش رسیدگی کند.وقتی قدم بر چمن ورزشگاه آزادی گذاشت دقایقی مکث کرد.”تمام خاطراتم زنده شد”اولین جمله او بود و سپس گفت با آمدنم به اینجا انگار تمام خستگیم از بین رفت.
♈️به صحبتهایمان صبورانه گوش داد و راهکار داد.
🔹🔹نورامیدی در دلمان زنده شده و خالصانه از او جهت ساختن طبسی آباد حمایت خواهیم کرد.
🔻🔹آنگاه که در پایان جلسه از او خواستیم تا پا به توپ شود بی ریا پذیرفت.
🔹لباس پوشید مثل همان زمانها شیک ومرتب وقتی خواست وارد زمین شود زمین را بوسیددرون دروازه ایستاد و استادش چند شوت نثارش کردند.و جالب است که گل هم نخورد.
✅ممنون اقا مهدی که دوباره آمدی.
🔻مطمئنم که مثل آنزمان آنقدرخوب و سنجیده عمل خواهی کرد که همه توپها مال تو باشد و مثل گذشته که سکوهای ورزشگاه تشویق و حمایتت می کردند حالا مردم یک شهر حمایتت خواهند کرد.

photo_2016-11-24_20-03-05

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. آرش دانشجو

    من هم امیدوارم اقای طلایی در سمت فرماندار طبس منشا تاثیرات مثبت باشد ، اما درج مطالب در یک سایت خبری و اطلاع رسانی نیاید ستایش گونه ، متملقانه و اغراق آمیز باشد . متاسفانه اغلب سایت های شهرستان طبس دچار این آفت هستند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی