اختیاری

هودر:آغاز دوران طلایی در طبس ؟!

گفته می شود با انتشار خبر تغییر فرماندار مردم بافق در شوک فرو رفته اند !

بدون تردید کارنامه عملکردی هر فردی در هر جایگاه و مسئولیتی بزرگترین یادگاری است که برجای می گذارد و خود می تواند عامل محبوبیت و یا خدای ناکرده مغضوبیت فرد باشد .

اینکه گفته می شود مردم بافق با شنیدن خبر رفتن فرماندار بسیار متعجب شده اند قطعا تا حدود زیادی به عملکرد آقای طلایی در این شهرستان بر می گردد .

قطعا موفقیت یا عدم موفقیت هر فرد نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد و بخصوص در چنین مناسبی علاوه بر تجربه و تلاش و پشتکار فرد میزان تعامل و ارتباط مفید و موثر با سایرافراد و بویژه سایر مسئولین و دستگاهها نقش اساسی در این امر خواهد داشت .

خصلت مشهوری که در برخی مناطق مصداق پیدا می کند اینستکه به اصطلاح معروف عامه مردم ، ” غریبه پرست ” هستند ؛ و مفهوم روشنتر این اصطلاح اینستکه در برخی نقاط افراد غیر بومی شرایط مساعدتری برای کار و خدمت دارند و به تعبیری خصلت عمومی و اجتماعی مردم بگونه ایست که همراهی و همدلی بیشتری با افراد غیر بومی دارند ؛ اما از طرفی نکته بسیار مهم و قابل توجه اینستکه مسئولین بومی هر منطقه معمولا با تعصب و عرق خاصی که نسبت به وطن و سرزمین خود دارند انگیزه های مضاعفی برای خدمت پیدا می کنند و قطعا اگر این احساس ناسیونالیستی با همدلی و همراهی مردم و بویژه سایر نهادها و مسئولین همراه شود بسیار موثرتر و کارآمدتر شده و زمینه ها را بطور مضاعفی برای پیشبرد اهداف فراهم خواهد نمود .

در مورد شخص آقای طلایی خوشبختانه سوابق کاری و کارنامه عملکردی ایشان بگونه ایست که اکنون با انتشار خبر رفتن از شهرستان بافق موجی از تاسف در منطقه ایجاد شده و این در واقع نویدی است برای شهرستان طبس و مردم شریف آن .

قطعا شهرستان طبس با امکانات و شرایط موجود بویژه معادن عظیم ذغالسنگ زمینه های بسیار مساعد و مستعدی برای رشد و پیشرفت دارد و مسلما اگر تجربه و تلاش فرماندار جدید مضاف برحس ناسیونالیستی موجود با همدلی و همراهی سایر اقشار بویژه سایر مسئولین شهرستان همراه شود روز به روز شاهد رونق و اعتلای بیشتر شهرستان خواهیم بود که امید است با همت و همدلی تمامی عزیزان این اتفاق هر روز بیشتر از روز پیش به عرصه ظهور برسد .

 

محسن  اختیاری

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی