پیوندی

هودر: ماجرای مهندس پیوندی و  هزینه شام مدیران پتروشیمی در آلمان

به گزارش پایگاه خبری هودر متنی که می خوانید توسط یکی از مدیران صنعت پتروشیمی بصورت کامنت ثبت شده است که به درخواست او٬ نامی از وی برده نمی شود. او نوشته است:

✔️ چند روز پیش یکی از دوستان لینک مطلبی را برایم ارسال کرد که در آن به تغییر روحیه مدیران صنعت نفت و توجه بیش از حدشان به تشریفات و تجملات و هزینه هایی که بعضا از جیب بیت المال می کنند اشاره شده بود. این یادداشت را خواندم و با قبول  بخشی از آن٬ باید بگویم نمی توان آنرا به همه مدیران صنعت نفت تسری داد. اینکه دلیلش چیست را در این پیشآمد بخوانید:

✔️ « دو هفته پیش نمایشگاهی در آلمان با عنوان نمایشگاه K و در حوزه صنعت پلاستیک برگزار شده بود که با توجه به اهمیت آن تعدادی از مدیران باید در آنجا حضور می یافتند که من هم به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیران پتروشیمی راهی این نمایشگاه شدم. حدودا ۳۰ نفر بودیم. یک شب یکی از شرکتهای خصوصی، برخی از مدیران را به رستورانی برای مراسم شام دعوت کرد. فردای آن شب همه از مدیرعامل تاپیکو انتظار داشتند که میزبان جمع باشد برای همین مهندس پیوندی مدیرعامل این شرکت که از زیرمجموعه های سازمان تأمین اجتماعی به حساب می آید ضیافت شامی  را در یک رستوران ایرانی ترتیب داد و مدیران و کارشناسان ایرانی حاضر در نمایشگاه را دعوت کرد که من هم در این جمع بودم.

✔️ یکی دو روز پس از برگشت به تهران٬ بصورت اتفاقی یکی از حاضران آن مراسم را در جلسه ای دیدم و دقایقی را درباره نمایشگاه آلمان به گفت و گو پرداختیم. تقریبا حرفمان به پایان نزدیک می شد که وی به موضوع جالبی اشاره کرد و گفت آقای پیوندی اجازه نداده هزینه مراسم شامی که گرفته شده از منابع شرکت پرداخت شود و از جیب خودش هزینه کرده است. او می گفت گویا آقای پیوندی به یکی از حاضران گفته بود که منابع مالی این هلدینگ متعلق به بیش از ۴۰ میلیون نفر از بیمه شوندگان تامین اجتماعی است و ظلم بزرگی به آنهاست اگر پولشان را برای مراسم شامی در دوسلدروف هزینه کنیم. من تابلویی را در اتاق کارم نصب کرده‌ام که هم خودم همیشه یادم باشد که امانتدار این مردم هستم و هم از توقع و زیاده خواهی دیگرانی که بعضا خواسته‌های نابجا دارند جلوگیری شود.

✔️ بلافاصله با آقای پیوندی تماس گرفتم و از ایشان بابت این دیدگاه بکر که ما را یاد دوران دفاع مقدس می اندازد تشکر کردم. هفته گذشته تصویری از تابلوی نصب شده در اتاق کار ایشان در همین عصر نفت منتشر شد که رویش این جمله نوشته شده بود: «ما امانتدار ۴۱ میلیون نفر از شریف ترین اقشار جامعه هستیم» اینجا بود که یقین کردم آنچه در آن ضیافت شام اتفاق افتاد و حرفی که مهندس پیوندی زده بود، باور قلبی اش بوده است.
در وضعیت امروز اقتصاد کشور که هر روزه اخبار جدیدتری از حیف و میل بیت المال٬ اختلاس و تخلف های چند صد میلیاردی به گوشمان می رسد چنین رویکرد و نگاهی قابل ستایش است.
پس نباید به همه مدیران بدبین نباشیم. (منبع:عصر نفت)

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. علی محمد

    همه کسانیکه درجهت سنگ اندازی پنهان وآشکاریکه درنماینده شدن این آدم پاکدست که حاضرنیست به کسی ازبیت المال باج به این وآن دهد بایددر پیشگاه حق تعالی ومردم شریف طبس که ازوجودچنین نماینده ای محروم شدندباید پاسخگو باشندوخدابجای حق نشسته

  2. علی

    آیا نباید این خبر نه به این عنوان که جناب پیوندی طبسی هستند بلکه بمنظور القای فرهنگ درستکاری و امانتداری در سطح کشور منتشر شود؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی