12

پایگاه اطلاع رسانی هودر:فرزند طبس مهدی طلایی مقدم و فرماندارفعلی بافق به عنوان یکی از مدیران خوش نام استان یزد به شمار می آید که توانسته در مسئولیت های مختلفی که بر عهده او گذاشته شده است توسعه را جدای از مسایل سیاسی در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

به گزارش خبر هودر طلایی که علیرغم جوان بودن ولی کوله باری از تجربه را در یک دهه گذشته ،به واسطه مسئولیت های مختلفی که داشته، کسب کرده به گونه ای که همکاری با امام جمعه اصولگرای مهریز حجت الاسلام برهان نشان داد که قدرت تعامل و همفکری و بکارگیری تمام جناح ها را دارد و نه تنها شخصی تندرو نبوده بلکه با عقلانیت و تدبیر عمل نموده وبا این رویکرد سعی در پیشبرد اهداف مدیریتی در حوزه مدیریت خود را داشته است.

همچنین عملکرد قابل قبول طلایی مقدم در بخش دستگردان و ۵سال بخشداری و همچنین شهرداری شهر مهریز و اکنون فرمانداری بافق گواهی بر سابقه موفق وی در سالیان گذشته بوده است.

طلایی مقدم در دوران مسئولیت خود نگاه ویژه ای هم به رسانه ها داشته تا جایی که مرتفع کردن مسایل فرهنگی را با کمک رسانه ها امکان پذیر میداند و به همین منظور وی با اشاره به ضرورت همکاری افراد متخصص و کمیسیون فرهنگی با مسئولان، در بافق افزود: نخبگان فرهنگی، اصحاب رسانه و خبرنگاران در مسائل فرهنگی مساعدت کنند.وی همچنین حوزه گردشگری و میراث فرهنگی و مراکز علمی آموزشی را جز زیر ساخت های توسعه هر شهرستانی میداند.

آرزوی موفقیت برای مهندس مهدی طلایی مقدم

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 1. طبس سربلند

  امام جمعه بافق :طلایی مقدم از موفق ترین فرمانداران بافق از اول انقلاب تاکنون بوده است .و از جابجایی ایشان در پستهای بالاتر استان توسط امام جمعه و نماینده مردم بافق جلو گیری شد .برای ایشان توفیق هر چه بیشتر وسربلندی ارزومندیم .

 2. من

  خوب که چی؟ ازین معرفیهای بی دلیل چ منظوری دارین؟؟؟؟؟؟

 3. طبسی

  فرماندار موفق و جوان طبس که از دیدگاه امام جمعه اصولگرای بافق بعنوان موفق ترین فرد در طی ۲۴ سال خدمت ایشان بوده نشان از مدیریت وی فارغ از جناح بندیهای سیاسی بوده و نظر به روابط عمومی بالا دارای جایگاه ویژه در سطح استان برخوردار و صنعتی یزد می باشد.تجربه ، تلاش،نیروی جوانی،تعامل با مسئولان استانی وفراتر از آن ارتباط گیری بسیار ارزشمند با مسئولان کشوری و در اکثر مواقع در حد وزیر و معاونانشان ازوی فردی جنتلمن با پرستیژ تمام عیار درحد و اندازه یک فرماندار و یا فراتر از آن ساخته که در مدت زمان کوتاه با حذف حاشیه ها منشاءخدمات فروان درمنطقه خدمتی خود می شود . بدست آوردن گنجینه هایی که برای آنان کم هزینه هم نشده و آرزوی هرسامانی است که به خدمت بگیرند قدرش را بدانیم و دعا کنیم شهرمان از نعمت این افراد برخوردار گردد .آمین

  • حمید

   هرکس میاد تو طبس اولش همینطور حلوا حلواش میکنن
   ببینیم تهش چی درمیاد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی