یزدانیان

دکتر یزدانیان: توان فرزندان غیرمقیم برای جویندگان کار خراسان جنوبی

✍ دکتر حمید یزدانیان که برای شرکت در همایش سرامدان مقیم و غیر مقیم خراسان جنوبی به بیرجند سفر کرده در گفتگو با خبرنگاران پیشنهاد داد که از ظرفیت خراسانی های مقیم خارج برای مدیریت و سازماندهی هم استانی های جویای کار، در خارج از کشور استفاده شود.

? وی افزود: براساس اظهارات برخی از مدعوین همایش، هم استانی های متمول، سرمایه دار و کارافرین زیادی در اقصی نقاط دنیا حضور دارند که مشاغل متعددی را برای کشور های میزبان ایجاد کردند.
? دکتر یزدانیان می گوید: در صورت مدیریت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان، می توان بخشی از ظرفیت اشتغال ایجاد شده در خارج از کشور توسط هم استانی های مقیم خارج را به کارجویان داخلی اختصاص داد.

? این نخبه طبسی و چهره برجسته کشوری پیشنهاد داد با توجه به ایده ی راه اندازی دبیر خانه ی دائمی این همایش، طرح مذکور به استحضار هم استانی های مقیم خارج رسیده، فرصت های موجود شناسایی و گامی در جهت رفع مشکل حاد بیکاری در استان برداشته شود.

⏪ همایش مذکور در روزهای اول تا سوم شهریور ماه ۹۵ با حضور نخبگانی از کشور های آمریکا ، کانادا ، اروپا ، شرق آسیا و …. در بیرجند و به همت بنیاد نخبگان برگزار شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی