قربانی شورا

هودر:پیام رئیس شورای اسلامی بخش دستگردان به مردم بخش و شهر عشق آباد

?جانا بیا که خدمت به خلق خدا کنیم
?ازمال وجان گذشته وانرا فدا کنیم
?انرا که داده به امانت بدست ما
?باید به حق امانت ادا کنیم

✍شهروندان و مردمان فهیم و بصیر بخش دستگردان

با سلام

ضمن تبریک میلاد هشتمین نور ولایت، حضرت امام رضا (ع( به استحضار میرساند که این شورا طبق ضوابط قانونی تمامی مشکلات بخش دستگردان را بیش از توان پیگیری و سالیانه به طور میانگین حدود ۳۰۰ مکاتبه در این خصوص انجام داده که اسناد کلیه موارد پیگیری موجود میباشد وهمچنین برحسب قانون رونوشت کلیه مکاتبات به بخشداری دستگردان ارسال که تعداد بسیار زیادی از پیگیرها با شورای شهر به صورت مشترک به مسئولین مربوطه منعکس شده و کماکان نیز در حال انجام است که البته این شورا آمادگی دارد تادرصودت لزوم اسناد کلیه مکاتبات خود را در اختیار مردم بزرگوار بخش دستگردان قرار دهد.

✅بی شک مشکلات موجود در بخش دستگردان غیر قابل انکار است ولی خادمین شما در شورای اسلامی بخش علی رغم مشکلات مالی دولت از هیچ تلاش و کوششی در جهت مرتفع کردن مشکلات و آبادانی منطقه  فرو گذار نکرده اند.به عنوان نمونه جاده پیرحاجات که یکی از خواسته های دیرینه و به حق مردم میباشد ازسالیان بسیار قبل توسط مسئولین و دلسوزان منطقه پیگیری شده که انبوه نامه ها ومکاتبات موجود شاهد این مدعاست و این پروژه هم اکنون توسط دو پیمانکار در حال انجام است وجاده اصلی عشق آباد بردسکن نیز مراحل مرمت خود را طی میکند که جا دارد از زحمات جناب مهندس کلانی رئیس محترم اداره راه و شهرسازی شهرستان طبس کمال تشکرو قدردانی را داشته باشم.
✅اینجانب در پایان از کلیه مسئولین شهرستان واستان که نهایت همکاری در پیشبرد پروژه های این بخش را داشته اند بویژه دکتر عبداله زاده نماینده سابق در مجلس شورای اسلامی،مهندس اخوان فرماندار ویژه شهرستان و جناب اقای مهندس مرتضوی بخشدار اسبق دستگردان و دیگر خادمین به مردم کمال تشکر و قدردانی رادارم.

محمدعلی قربانی

رئیس شورای اسلامی بخش دستگردان
۲۴مرداد ماه ۱۳۹۵

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 1. رضا

  ما که نفهمیدیم حق با چه کسی هست !! و این دستهای پشت پرده از آن چه کسی است !! پس حداقل شورای محترم و امام جمعه محترم در یک جلسه علنی باید بیایند و صحبت کنند تا مردم خود قضاوت کنن.

 2. احمدی

  واقعا دست مریزاد جناب قربانی پاینده باشید.مردم قدردان جنابعالی و همه خدمتگزاران صدیقشان هستند

 3. گلشن

  سلام دوستان شورای شهر وبخش دستگردان.
  اگه میشه یه مناظره با امام جمعه محترم بذارین تا همه چی مشخص بشه.
  فعلا توپ تو زمین شماست.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی