2418

همزمان با دهه کرامت رضوی، طرح «انیس النفوس» ۲۳ و ۲۴ مردادماه در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری جشن های دهه کرامت آستان قدس رضوی، مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) با بیان این خبر گفت: این طرح با هدف اشاعه و گسترش فرهنگ رضوی و دلجویی از بیماران و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست انجام می‌شود.

حمزه سپهریان عنوان کرد: در قالب این طرح مسئولان میقات الرضا(ع) همراه با جمعی از خادمان حرم مطهر رضوی و خادمان آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) از بیماران بستری شده در مراکز درمانی شهر طبس عیادت خواهند کرد.

وی افزود: بازدید از مراکز نگهداری ایتام، مراکز اصلاح تربیت و دلجویی از کودکان بی سرپرست نیز از دیگر برنامه‌های این طرح است که با حضور مجریان و کارشناسان قرآنی کودک و نوجوان حرم مطهر رضوی، برنامه‌های فرهنگی و معنوی شاد و متنوع برای کودکان اجرا خواهد شد.

مدیر عامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) و زیارتگاه شهید مدرس(ره) ادامه داد: سخنرانی، مولودی خوانی، قرعه کشی، توزیع بسته‌های متبرک و اقلام فرهنگی بخشی دیگر از این برنامه است.

سپهریان با اشاره به اینکه طرح «انیس النفوس» ۲۴ مرداد نیز در زیارتگاه شهید مدرس(ره) انجام خواهد شد، تصریح کرد: در قالب این طرح، جمعی از خادمان حرم مطهر رضوی و خادمان زیارتگاه شهید مدرس(ره) از بیماران بستری شده در مراکز درمانی شهر کاشمر عیادت خواهند کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی